bugün

Aşık olunabilesi olmaktan geçer fikrimce. Doğru frekansta olmak gibi.
-ben aşık olmak istiyorum.
-tabii. ne tür olsun? yanıp tutuşmak, geçici, kalıcı, 3 ayda kazık yeme gibi çeşitlerimiz var.
insanin ici bi yerden sonra bombos heyecansiz duygusuz oluyor sanki. duygusal bosluk cok kotu lan hayattan zevk alamiyorsun. birini gorunce ona yururken heyecandan ölmek, tek lafina deli gibi mutlu olmak istiyorsun. Birinin senin icin onemli olmasini istiyorsun. hep bi tarafim eksik kaldi, bir kiside her seyim tam ve bu hale gelirsem editlerim.
Bir zamanlar istedigimdir. Hayalimden bıktığım zamanlardı(hayalim dediğim kişi hayal olarak aşık olduğum adam ki hala seviyorum galiba çünkü tamamen bana ait biri). Cok ozeniyordum dısaridakilere bende tatmak istedim gerceğini ama her b*ka ask dersen sarpa sararsın durumuna düstum. Neyse bir gerizekalıyla sanal olarak cıktım. Sanal diyorum cünkü şahsen kendilerini canlı olarak hiç görmedim. iyikide gormemisim. Ya ben bu gerizekaliya bir ozenti olarak asik oldum. Keşke olmasaydım. Sizde olmayın. Çünkü aşık olmak elde olmayan birşeydir. Kalp ister ve sizde tıpış tıpış uyarsınız.
(bkz: yazasım var)
(bkz: tehlikenin farkında mısınız) *
Ya ne gerek var simdi aksam aksam.
Basimiza is cikarmayin.

Tadimiz kacmasin.
Ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum..
Aşık olmak istiyorum" diye yazılır, 'Rahat battı, belamı arıyorum' diye okunur.

alıntı.
(bkz: burda olmuşu var)
Acı çekmeyi istemekle doğru orantılıdır.
Yav deli misiniz!
Olabilirsiniz çok kolay bir şey aslında fakat işte insan bazen bu minvalde algılarını kapatıyor. Aşık mı olsam ne?
son zamanlarda hissettiğim, ama bendeki bu yoğun hissi kaldırabilecek bir karşı cins bulamıyorum çevremde. belki de bu yüzden kendimi bu kadar sevmem.
zaman zaman hissedilendir ama sonra üşeniyorsun.
yüreğinin kuş gibi uçmak istemesidir. yangın var adeta göğüs kafesimde.
(bkz: ben sana aşık olamazsın demedim)