bugün

evet dostlar. aşık olduğumu düşünmüyorum. ama unutamıyorum da . mesela aradan 3 gün geçer birden aklıma gelir. onu düşünürüm. aradan 5 ay geçer yine aklıma gelir. iki gün sonra bir yere giderken aklıma gelir.onu düşünürüm. hani bir sey hissetmiyorum. ama aklıma geliyor. onunla muhabbetim de yok . konuşmam , aramam sormam. neler oluyor bana? aşık mi oldum ne oldum ben?
unutmak istemem zaten sevmesemde. Çünkü bi zaman gelmiş onunla olmak istemisim ama yapamamis ve ayrilmisiz. bi zamanlar sevmisim vakit gecirmisiz. aşık olmam sevmem ama unutmam. unutmak da istemem.
bu da bir sey mi dedigim. asik olmadigim halde aylardir aklimdan tek bir gun dahi cikmiyor. ulan acaba asigim da haberim mi yok diye dusunmuyor degilim.
alışmışlık..
açık ve net takıntıdır. bu takıntıya neden olacak şeyler üzerinde düşünülmesi gerekir.
boşluktan ötürüdür. tahminimce doğamız gereği yastığa başımızı koyduğumuzda karşı cinsten birini düşünme gereği hissediyoruz. aklımıza geldiği için de unutamadık sanıyoruz. belki de ukte kalmıştır içimizde. yaşanması mümkün hayalleri kurup yaşayamadığımız içindir.

mesela ben en çok sesini özlüyorum. duymayı da çok istiyorum. ihtiyacım mı var yoksa özlemek mi ya da ihtiyacım olduğundan mı özlüyorum orasını bilemem.

aşık olmadığıma eminim. olsam onu görmek isterdim. Aksine görmeyi hiç istemiyorum. yine akşamları telefonda konuşup, bazen konu bulup mesajda onu tartışmak bazen de bulduğumuz güzel şeyleri birbirimizle paylaşmak yeterdi.

Kısaca ilk hoşlandığınız karşı cinse rastlayınca sona erecek durum.
Sevişilmediği zaman olur.

Tecrübeyle sabit.
takıntıdır o.
Yaşanılan iyi kötü her şeyi özleyen insanların durumu.
takıntıdır efendim aşık olsan duramazdın. Bu işin çözümü o kişiyle irtibata geçip kafadaki soru işaretlerini açıklığa kavuşturmak. ama iyi ama kötü bu takıntıdan kurtulmak şarttır aksi halde devreler yanar.
Neden aşık değilim tribine giriyoruz ki boş yere. Aşk güzel şey. Aşkı yaşamak daha güzel. Unutamıyorsan vardır bir aşkı.
Çok büyük bir askın sizde biraktıgı o kadar buyuk yaralar vardir ki unutamazsiniz. Asıl unutamadıgınız o insan degildir. Hep sorarsiniz bunu bana neden yapti? Ben bu kadar cok severken neden bana tüm bunları yasatti? Aslinda iyi olan hicbir aninizi hatirlamazsiniz. Cunku giderken o kadar caninizi yakmistir ki tum guzel anilarida alip goturmustur. Asıl unutmak istediginiz o insan degildir sizde bıraktıgı o cöküntüdür. Ole bir gitmistir ki artik kimseye guvenemez kimseyi sevemez asik olamaz hale sokmustur. Tekrar sevmek icin sizden ayrildigi gunu unutmak istersiniz. Telefonda ayrilmak istiyorum cumlesini kurdugundaki ses tonunu unutmak istersiniz. Ayrildiktan sonra kafanizda dank eden lan ben bunlari nasil farkedememisim diye sizi dusunduren seyleri unutmak istersiniz. Hatta an gelir ki tum hafizanizi yitirmek istersiniz. Asil unutamadiginiz o, ona olan askiniz, guzel olan anilariniz degil. Asil unutamadigimiz bizde biraktigi o boktan izler.
Takıntıdır. Yapmayın yaptırmayın. Bünyeye zararlı.
Manyaklık efendim manyaklık.
Ya çok kolay bi Erkeğin sizi unutmamasını istiyorsanız ona bok gibi davranın (bkz: seveni sikerler sikeni severler) (bkz: çok ayıp)
Zaten unutmak diye bir şey yoktur. Hatırlayamamak vardır. O yüzden çokda şeyetmemek lazım
Genelde kimseyi unutamıyorum sözlük arada sırada ilk aşkım bile aklıma gelir toplu aşk acısı çekiyorum hep sonra bu Sezen Aksu karısı ağlatıyor beni.
bu entryden sonra daha beter olan durumdur.
bunun yanıtını seneler evvel ümit besen abimiz vermiş zaten.

--spoiler--
alışmak sevmekten daha zor geliyor
alışmak bir yara bağrımda kanıyor
alıştım bir tanem alıştım sana
--spoiler--
iki günlük bir seyahatte gördüm kendisini. Ne zaman ona baksam göz göze geliyorduk. Açıkçası etkilendim. Konuşmak istedim. Tanışmak istedim. Ama biraz soğuk gibiydi. Olmadı. Aradan beş ay geçti. Evet ben aşık olmadım. Ama bana bakışları hep aklımda.
Çünkü o bir alışkanlık, bir takıntı. Bir çimen, bir nar, bir kurumuş kan lekesi...
Lan olum yok ya çıkmıyor aklımdan.
alışmış kudurmuştan beterdir.
Uktedir o.
Alışkanlık değil takıntıdır ve Allah kurtarsın.