bugün

melih gökçek'in yeni numarasıdır.
Cankaya-Mamak arasindaki viyadugun ordaki çöp alanında olacak diye duymuştum yıllar önce. Demek dogruymus.
bir o kalmıştı zaten karıştırmadığı.
anasını sikeyim okulu uzattığıma sadece bu yüzden pişman oldum

ama neyse , melih başgan 2016 dediyse o 2025 i bulur , keçiören metrosu inşaatında geçen süre çift haneli yıllara ulaştı amk hala bitmiyor , bu iş de bitmez
daha önce aşti yi aşti batı ve aşti doğu olarak böleceklerdi ve şimdiki aşti avm olacaktı. hatta aşti batı için elvankent yakınlarında yer bile ayarlanmıştı çalışmalar yapılıyordu. sonrası fırtına öncesi sessizlik.
Eryaman ve ya batıkent tarafına 2. bir terminal yapımıyla sıkıntı yaratmayacak durumdur. Aksi taktirde sincan şaha kalkar.
Şakaysa komik ciddiyse de sevindirici olaydır.
maalesef doğruymuş:

http://www.businessht.com...inin-yeni-yeri-kesinlesti
şahtık şahbaz olduk.
yandaş müteahitlere bol kaymaklı yoktan gereksiz ihale. hani bu angara belediyesinin dünya kadar borcu vardı.

gider ayak melih başgan sağlam yolluk yapayım demiş. kefeninde cep vardır belki.
taşınsın arsam değerlenir ,belki değeri düşer bilemedim şimdi.
belediyedeki müdürlerin kızları oğulları sıçmaya bile özel şöförle giderken buna da bişiler uydurmuşlardır diye rant akıyor diye düşündürür.
Zat, gökçekland' de ustalık eserini bu projesiyle tamamlayacaktır.
Mamak'a sonbahar gelmesine vesile olacaktır.
oh bizim oraya geliyor yaşadık be .
Olması gerekendir. Bir de şehrin batı yakasına yapılacak sanırım. Metropollerde, hele ki ankara gibi düzenli şehirlerde şehrin ortasında otobüs terminali olmaz. Şehrin kendi trafik yükü yetmiyormuş gibi bir de bu aştinin yükünü çektik yıllarca. Yeri başından beri yanlıştı.

Tamam eleştirelim ama yanlışı eleştirelim. Doğru yapılan birşeyi de sırf vukuatlı diye eleştirmeyelim.
Kim bilir şimdi aşti arazisini kimler aldı, kimler öpüyor.

Mamaklıyım biraz da bizim oralar degerlenmiş olur.
Yuh dedigim olaydir. Sacmalik bence. En basta ankaray olayini ne yapmayi dusunuyorlar. Melihin mamaga metro uzatmasi demek bizim yirmi sene yaslanmamiz demek. Tamam konumu dogru degil yada asti ankaraya artik yetmiyor olabilir ama mamak nedir yapmayin etmeyin.
Uçak ile git daha mantıklı kardeş.
Ebesinin mına taşımak.
Kırıkkaleye taşısaydınız bari.
Gerçekliğini merak ettiğim olaydır. Gerçek mi?
5 yıl öncede aynı muhabbet dönüyordu taşınacağını sanmıyorum.