bugün

Bittiği andır.
kendi kendine yaşadığın andır. en saf en temiz odur. hayaller kurarsın binlerce. öyle güzeldir ki o hayaller.

sonra açılırsın o da seni sever. hayal kurarsın ama gerçeğe kayar bu sefer. beraber tatile gittiğinizi düşünürsün çok tatlıdır. ama birden denizden çıkarken havlu getirmedi diye trip attığını da hayal edersin. hayalin bile içine eder.

oysa onu tanımadan önce ne uçsuz bucaksızdı hayaller, hem de sorunsuz. *
aşkın sevgiye ve saygıya dönüştüğü safhadır. gerisi boştur.
mesajlaşma sırasında gülümsenen süreç.
Vuslattan bir an öncesidir.
platonik olarak sevdiğiniz kişi ile hiç ummadığınız bir yerde ansızın karşılaşmak ve tam da o an içinizde hissettiğiniz o yanma hissi ve ardından gelen boşluk hissidir.
sevişmektir, ama nedense sonrası hep bir sıradanlık.
Onu süsleyen meyve sahibi olma aşamasıdır.
aşkın en güzel safhası çıkmadan önceki dönem ve ilk çıkılan aydır . o heyecan mutluluk daha kavga yok ,birşey yok harika ya ama işte çok az sürüyor .
hikmet üstadlarının, hakikati (aşkı) yaşamanın biçimleriyle ilgili üç basamaklı tarifleri vardır.

reçeli anlayabilmek için kavanozundan yalamak vardır, parmak banıp yalamak vardır, bir de reçel olmak vardır. reçel olmadan reçelin hakikatine ulaşılması mümkün değildir. yiyerek en fazla ne olduğu anlaşılabilir.

aşık olmak derken bunlardan hangisi kastedilmekte yiğidim?
Battaniye altına girip geceleri sabaha kadar mesajlasırsın ya, ışte o an.

Ha kızlarımızı uyaralım akıl o saatlerde farklı yere kayabilir. Sonra vay efendim ben bilmiyordum etmiyordum demeyin. Hadi iyi sohbetler.
Dakikalar boyunca onun hakkında kurduğun hayaller,
onu gördüğün zaman karnından uçuşan kelebekler,
onu görmek için heyecanladığın dakikalar,
onunla 5 dakika zaman gecirebilmek için verdiğin çabalar

Her zaman olduğu gibi gülü seven dikenine katlanır.
Ona ulaşmak için geçirdiğin zaman zarfı boyunca çektiğin sıkıntılar

Evet şu anda bunu yaşıyorum.
Karşı tarafı yeterince tanımadığın keşfedilecek pek çok şeyin olduğu safhadır.
güncel Önemli Başlıklar