bugün

cevap şu şekilde ise çok kötü. çok.

-buse biz 1 ay önce ayrıldık!
güzel başlayab bir ikindi vaktinden sonra akşam karanlıgıyla beraber evdeki sex faslı bir ay sonra yıkan cümle ben hamileyim...
"gel gel, burada bi topal doktor var, o çözer bu işi" de denebilir.
ilişkiyi bitiren cümledir.
sevgiliden duyulduğu takdirde ulan ben ne bok yicem şimdi şekinde düşüncelere dalmamızı sağlayan durumdur. bu düşünceyi de sevgiliye farkettirmemek gerekir ki bir de başının etini yeme moduna geçmesin. ayrıca evlilik için kibarca zorlamaların başladığı uzunca bir dönem erkek tarafını beklemektedir.
(bkz: kangren olan kısmı kesip hayatına devam etmek)
çocuk sorumluluğu ve aile kavramları bilincinden münezzeh, zevk-i sefa için geçirilmiş bir gecenin 1 ay sonrasında, kız tarafından erkek sanılan kişiye ifade edilen heyecan cümlesi.

-aşkım müjdemi isterim ben hamileyim.
+ee ıımm ohms pufs tuğçe biliyorsun bu bi hataydı.
-anlamadım
+anlamayacak bişi yok. hataydı işte. aldıralım çocuğu
-ne diyosun
+tanıdığım bi doktor var. kısa yoldan tez şekilde halledebiliriz
-allah belanı versin.

böyle erkekleri sikip sikip öldüreceksin. hem korunmazlar hem de sorumsuzlar. hani lan aşıktın yarram ne oldu şimdi... beynine giden tüm akıl ve fikir hücreleri yarragından geçmesinden dolayı sağlıklı düşünemez ve karar veremezler. bi bokta olmaz bu tiplerden zaten. mını siktilerimin..

saf salak kızım sende ne diye ilişkiye girersin? giriyorsanda hangi akla hizmet korunmazsın? sanki bana karı koca oldular iki dakikada a.q.

tabi karı koca için olan versiyonu var bide bunun. ona hiç girmiyorum. o bambaşka
(bkz: karı koca)
-aşkım, müjdemi isterim. hamileyim
-müjdeni s.keyim, ben kısırım.
-?%&+^^'
gariptir, değişiktir, ikilemden ibarettir.
(bkz: kürtaj/#13433948)
lise sonda telefonuma gelen mesajdır. sabahın 8 inde dershaneye gitmek için kalktım bi baktım telefona hamileyim cart curt yazıyo. yataktan kalkmam ile yatmam bir oldu. yüzümde malımsı bir ifade oldu. '' baba oluyorum lan '' diye şaka bile yaptım kendime. düşün artık ne kadar mala bağladığımı. sonra tabi işin ciddiyetine varıp baba olmaya hazır olmadığımı anlayınca * hemen numarayı geri aramak geldi aklıma. ben babama evlat olamazken birde üstüne baba olsam, babam beni napardı bilmem. babalara gelmek bu olsa gerek. neyse aradım numarayı, aradığınız kişiye ulaşılamıyor deyince birden içimde cız eden bir şeyler oldu. o zaman anladım baba olmak ne demek. evladına ulaşamayınca insanın ne kadar telaşlandığını anladım. * şimdi size bunu anlatıyorum ama anlamıyacaksınız. sizde baba olunca anlarsınız evladım. (bkz: baba kederlenmesi) sonuç olarak o gün bügündür ulaşamıyorum evladıma. bir ara düşündüm flash tv ye, yalçın abi ye başvursam mı diye. belki benim evladı yaşlandırma tekniği ile bulurdu. heralde tarihe geçerdik fötüse yaşlandırma tekniği uygulayarak. olmamış çocuğa da don biçmek bu olsa gerek. velhasıl kelam heralde ibne arkadaşlarımdan biri bana şaka yaptı o gün. bunlar adamı evlat katili eder sözlük. * şakamı yapıp kaçıyorum. tamam tamam sustum.
Müjdelik bisey yoktur. Yeni sorumluluklar falan filan gibi seylerden uzak kalmak için en iyisi kürtaj olacaktır.
(bkz: böyle müjde olmaz kardeşim)
sevgililik kurumunda pek müjdelik bir durumu olmayan haber, dünyayı bile karartabilir zira...
akabinde ve detayında şoktan kurtulduktan sonra ve bir bardak soğuk su içtikten sonra ,
senin müjdeni sikeyim ben denilir.
-aşkım müjdemi isterim hamileyim.
+bu kadını hayatımda hiç görmedim.
-hayvan!
+ne sandın topraaağaaam.
-hamile de değilim zaten.
+rahvan gitsin.
güncel Önemli Başlıklar