bugün

sözlükte çöm var olayıdır.
Sözlük ilk kurulduğundada 4. nesiller çöm olarak görünüyordu. Önümüzdeki yıllarda bu nesil olayı 12-13'lere dayanacak ve o zaman 9. nesil olmak normal bişey olarak karşılanacak. Irkçılığa ve nesilciliğe karşıyız. Unutmayın ki sizde ilk başladığınızda çömdünüz.
(bkz: fuluzof) Yani ben...
HER şey bununla başladı.
(bkz: 2 nesillerin aptal olması)
2. Ve 6. Nesiller kadar değildir.
şizofren arkadaşımız plantae'nin kulak misafiri olduğu diyalog. nedense hep bu yazar arkadaşımız kulak misafiri olur 9.nesil ile ilgili zırvalamalara. ben hep naber yarram yoğurt var mı evde gibi diyaloglara kulak misafiri olmaktayım.

(bkz: dokuzuncu nesil yazarların hepsi gerizekalı)
kendimden biliyorum salağım lan ben. bildiğin saf salağım hatta kedi köfte karışımı bişeyim. ama unutmayın her nesil birgün bu salaklığı tadacaktır.
olabilir geçicidir.

(bkz: okuyoz biz yağğğ)
(bkz: ellerinle alışveriş yap kulaklarınla beni dinle)

salağa anlatır gibi anlatmış hanım kızımız. Allah'ın verdiği beyni kullan ve öyle yaz.*
doğruluğu yüksek olan önerme. bir yazar görüyorsun dikkatini çekiyor "bu nd biçim başlık" gibi tepkilerle, sonra ne yazmış bi bakayım diyorsun, "bu ne be ne imla var ne format" derken... içerden bi ses: aha kesin 9.nesil. ve bingo!

ben demiyorum tecrübeler diyor.
(bkz: bu mal bir harika dostum)
dokuzuncu nesil bir kızın plante nickli yazara vermemesi sonucu bütün dokuzuncu nesillerin salak olması durumudur.
(bkz: sürekli alışveriş yapan altıncı nesil yazar)
(#16997610)

biraz özgün olun kardeşim hep aynı hikayeyi türetiyorsunuz diye tanımlanacak iddia.

not: modlar göreve.