bugün

aşka inanacak kadar aptal değilim, ama özenecek kadar insanım...
aşk vardır korkucak birşey yoktur.*
Hormonların oyunudur sadece. Çevrenizde kim var saf aşkı yaşayan tamam bazıları saf gibi yaşyor olabilirler ama şuursuzce birbirlerini seven yoktur ki. Alttan almadır aşk. Hataları görmezden gelmektir. Bir kaç dakikalık göstermelik nezakette bulunulan andır.
(bkz: menfaat vardır)
nispeten doğru önermedir. çünkü ne kadar onun için yırtınsanız da, aşk sizi seçmediği sürece, boşa çabalamış olursunuz. bu yüzden aşk hem vardır hem de yoktur.
"biyokimyasal açıdan fazla miktarda çikolata yemekten farksız" john milton
"beğendiğiniz bedenlere hayalinizde ki ruhları koyup aşk zannediyorsunuz" shakespeare
yanlıştır aşk vardır. her şey Hz. Adem'le Hz. Havva'nın aşıkıyla başlamadı mı zaten. her şeyde biraz aşk vardır. yaradana aşk, manevi aşk, doğa aşkı, para aşkı, kötülük aşkı... aşk aşk aşk işte...
Hoşumuza giden bedenlerin içine hayal ettiğimiz ruhları yerleştirip adına 'aşk'
diyoruz.
aşk yoktur ruh ve ten uyumu vardır.
aşk yoktur.yakışıklı erkekle güzel kız vardır.
Doğru tespit.
efendim öncelikle şunu belirteyim ben. aşk dediğimiz duygu, his her ne ise bu isim herkeste aynı şeyi anlatacak değildir. yani aşk herkes için farklı bir duygular düşünceler topluluğunu temsil eder. bu bakımdan aşk kimi için var kimi için yok olabilir, kimi için çok nadir bulunuyor kimi içinde bugüne kadar on sekiz kişiyle yaşadım olabilir.
tanım: aşk bir sudur; iç iç kudur.
Aşk vardır. Ama maalesef çoğumuz aşk diyerek bir yalanı yaşayabiliyoruz. Aşk olmayana yüce anlamlar yüklüyoruz oturup onu yiyoruz sonra Çektiğimiz sancılar ise çabası.
Ask yoktur varsa bilemeyiz bilsek de baskasina bildiremeyiz seklinde devam edebilen cumle.
Yoksa bu çektiğim ne ?
(bkz: aşk yok seks yalan)
vardır, ama bir şeyleri abartarak yaşamakdır, hastalıktır ve piskolojik bir sorundur.
yüceltmeden sevmek en iyisidir.
çok su kaldırır:

http://www.youtube.com/watch?v=5nBnpqTuYdk
(bkz: aşk yoktur sevda yalan)

şeklindedir.