bugün

(bkz: aşk yoktur sevda yalan)

şeklindedir.
çok su kaldırır:

http://www.youtube.com/watch?v=5nBnpqTuYdk
vardır, ama bir şeyleri abartarak yaşamakdır, hastalıktır ve piskolojik bir sorundur.
yüceltmeden sevmek en iyisidir.
(bkz: aşk yok seks yalan)
Yoksa bu çektiğim ne ?
Ask yoktur varsa bilemeyiz bilsek de baskasina bildiremeyiz seklinde devam edebilen cumle.
Aşk vardır. Ama maalesef çoğumuz aşk diyerek bir yalanı yaşayabiliyoruz. Aşk olmayana yüce anlamlar yüklüyoruz oturup onu yiyoruz sonra Çektiğimiz sancılar ise çabası.
efendim öncelikle şunu belirteyim ben. aşk dediğimiz duygu, his her ne ise bu isim herkeste aynı şeyi anlatacak değildir. yani aşk herkes için farklı bir duygular düşünceler topluluğunu temsil eder. bu bakımdan aşk kimi için var kimi için yok olabilir, kimi için çok nadir bulunuyor kimi içinde bugüne kadar on sekiz kişiyle yaşadım olabilir.
tanım: aşk bir sudur; iç iç kudur.
Doğru tespit.
aşk yoktur.yakışıklı erkekle güzel kız vardır.
aşk yoktur ruh ve ten uyumu vardır.
Hoşumuza giden bedenlerin içine hayal ettiğimiz ruhları yerleştirip adına 'aşk'
diyoruz.
yanlıştır aşk vardır. her şey Hz. Adem'le Hz. Havva'nın aşıkıyla başlamadı mı zaten. her şeyde biraz aşk vardır. yaradana aşk, manevi aşk, doğa aşkı, para aşkı, kötülük aşkı... aşk aşk aşk işte...
"biyokimyasal açıdan fazla miktarda çikolata yemekten farksız" john milton
"beğendiğiniz bedenlere hayalinizde ki ruhları koyup aşk zannediyorsunuz" shakespeare
nispeten doğru önermedir. çünkü ne kadar onun için yırtınsanız da, aşk sizi seçmediği sürece, boşa çabalamış olursunuz. bu yüzden aşk hem vardır hem de yoktur.
(bkz: menfaat vardır)
Hormonların oyunudur sadece. Çevrenizde kim var saf aşkı yaşayan tamam bazıları saf gibi yaşyor olabilirler ama şuursuzce birbirlerini seven yoktur ki. Alttan almadır aşk. Hataları görmezden gelmektir. Bir kaç dakikalık göstermelik nezakette bulunulan andır.
aşk vardır korkucak birşey yoktur.*
aşka inanacak kadar aptal değilim, ama özenecek kadar insanım...
Aşk acısı çekenlerin kendini avutmak için kullandığı söz.
(bkz: arthur schopenhauer)
(bkz: sigmund freud)

Gidin ve öğrenin aslında aşk zannettiğimiz şeyi.
aşk var kanka ben gördüm ...
aşk yoksa sen neyin ürünüsün sorusunu akla getiren önermedir. tamamen beceriksiz aşıkların uydurduğu bir şeydir.matematiksel olarak çelişkidir ve doğruluk değeri 0'dır.
Bir cümleyle toparlıyorum;

"Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup aşk sanıyorsunuz." William Shakespeare
(bkz: Aşk vardır Mutlu aşk yoktur)