bugün

+aşk nerede?
-bak şu camiyi görüyosun dimi. tam o caminin avlusunda. koş bi bak.
.ve türevleri.
(bkz: götüme kaçtı)
(bkz: sevgi içimizde)
(bkz: cem yılmaz)
GPS'e yaz çıkar.
aşk içimizde. Yada yada kaybettiimiz çekip giden birilerinin içerisinde olabilir.
aşk her yerde..
aşk uçurumun kenarındadır.. korkarsınız bir adım daha fazla atmaya bilirsiniz çünkü sonunda acı vardır ama o acı bazen sizi bataklık gibi çeker içine girmek istersiniz ama korkunuzdan giremezsinizde bir yandan da uçurumun kenarında durmak o güzel manzara ve temiz hava size çekici gelir bu yüzden ne geri adım atar ne de ileriye gidersiniz yani aşk iki arada bi yerdedir..
-aşk nerede?
-en son evden ekmek almaya diye çıktı, bir daha gören olmadı
(bkz: aşk nerdeysen çık dışarı)
- bildiğim kadarıyla pamuk prenses prens tarafından en yakın arkadaşıyla aldatıldıktan sonra, bir de külkedisiyle prens evlendikten sonra külkedisi temizlik yaparken sırf inat olsun diye çekirdek çitleyen prensin kabukları yere atmasından sonra pek ortalarda gözükmedi. Aşk kaybolduktan sonra iki prenste bir olup kötü kalpli kraliçeyle yedi cüceleri organ mafyasına sattılar. işte en son oralarda bir yerde birinin yüreği bir avcının kalbinde...
ilerde solda.

not: ne biliyim ben arkadaş...
orda burda şurda.
aşk nerede?
öldü...
(bkz: kime sorsan gösterir)
s: aşk nerede?
c: sevgilinin gözünde...
orda...
bulursan bana da haber ver.
Uzak mesafeler arası'nda. bir suçluluk duygusu'nda , sahibi olamadan sevmekte. Aşk , sen istersen hayatının her anında.
-aşk nerede?
-kim?
-aşk, aşk!
-ah be kuzum, taze bitti.
heryerde..
(bkz: aşk nerede vah nerede)***
cebimde veya cüzdanımda.