Kimse için degmiyecegini anlamamışlardir.

Değmez beyler bayanlar, değmez.
aşk acısı değildir o öyle olsa duramazsın.
sevişince geçtiğini unutmayın. yeni yeni farklı farklı insanlarla sevişin.

ben mesela buradayım sevgili sözlük kızları. hem yeni, hem farklı.
alışmaktır onun adı bir nevi kuyruk acısı kız sizden ayrılırsa onun ile konuştuğunuzu dolaştığınızı unutamazsınız stabil olmuştur çünkü artık bunlar size zevk veren şeylerden yoksun olduğunuz zaman hep olur.
boşa acı çeken yazardır. gereksizdir kardeşim. yapma bak, sonra pişman olursun.
Kesinlikle çözümü olmayan sorunlar yüzünden acı çeken insanların tercih edeceği durumun içinde bulunan yazarlardır.
aşk acısı değilde yalnızlık acı veriyor azizim. son kız arkadaşımı siktir etmem üzerinden 1 yıl geçti. günü birlik beraberliklerim oluyor ama tatmin etmiyor bağlanma fobisi oluştu bende. beni seven köpek gibi peşimden koşanları siktir etmek hiç iyi fikir değilmiş. onlar olunca zor zamanlar daha kolay atlatılıyor. siktir ettiklerim bi ''u'' çeker misiniz bir şey deniyecem.*
http://www.youtube.com/watch?v=36T9I5-X4gM müslüm baba özetlemiş işte.
"boşver olum/kızım sana kız/adammı yok" sözlerini dinlemesi için birisiyle içmeyi bekleyen yazardır.
acayip seviyorum lan inanılmaz harıka ötesi, nasıl anlatsam ayaklarım yerden kesiliyor gibi hissediyorum ama inandıramıyorum...
sevmek bana acı veriyor sözlük.
saplantı boyutuna gelince nah geçecektir. Geçmez geçmiyor. Fakat bu demek değildir ki hayat yaşanılmaz. Hem gülün hem acınızı yaşayın içinizde. Acının tadı da ayrı bir güzeldir çünkü.