bana söylenmediğinden moderasyona şikayet edeceğim turnuvadır. bikere fırsat eşitliği yok kardeşim. hepinizden şikayetçiyim olum. yakacam hepinizin başını!
cool adamla aynı masada oynayacağım turnuva*. şimdiden heyecan yaptım o akşama işim çıkarsa intihar edeceğim muhtemelen. korkuyorum sözlük!
zamanlasına yandığımın turnuvası. kaçırırsam üzülürüm. ne güzel 4 sap olarak okey oynayacaktık. 2 kişi yükselecek ilk tur sonrası denildi. 1. direk çıksın tamam da 2. lik için kalanlar düello yapsın. ne bileyim oy kullanalım.

(bkz: acun un günlük hayata kattıkları)
Hangi odada oynanıcağını merak ettiğim turnuva.
javamı güncellediğim halde oyunu bir türlü açmayı beceremediğim için nasıl katılacağımı merak ettiğim turnuvadır. du bakalım uğraşıyor açsın diye ama...

edit: başardım!
bir şekilde taş çalacağım turnuva. taş çalmadan turnuva mı olur lan?
--spoiler--
fakat müsabakaların saat kaçta başlayacağı henüz belli olmayan turnuva.
--spoiler--
saatinin artık belli olması gereken turnuva. ayrıca saat 16-17 den önce başlamaması gereken turnuva. *
saat 00:00'da başlasın turnuvası*.
karşılaşma saatlerinin belli olduğu, matematiksel olarak bir sonraki turda 2 kişinin gerekli olduğu ve o 2 kişiden biri olmak isteyen yazar sayısı fazla olduğu takdirde kura ile seçilecek turnuva. mynet'te sorun yaşayanlar mertoluk'a ulaşsındır.

(bkz: kura kura kura)

1.Masa ( ertelendi 4 eylül 21:30)
2.Masa (ertelendi 4 eylül 21:30)
3.Masa 3 eylül (oynandı/bitti)
4.Masa 3 eylül (23:00)
5.Masa 3 eylül (oynandı/bitti)
6.Masa 3 Eylül (oynandı/bitti)
7.Masa 3 Eylül (oynandı/bitti)
8.Masa 3 Eylül (oynandı/bitti)
9.Masa 3 Eylül (oynandı/bitti)
saati itibariyle katılamayacağım turnuvadır tüm yazar arkadaşlardan özür dilerim.
--spoiler--
-herkes rakipleriyle mesaj halinde anlaşacak ve mynette oturacakları masalara kendileri karar verecek,
-başlama saatini değiştirmek isteyenler mertoluk'a mesaj atacak.
--spoiler--
link ten kura programını indiremediğim turnuva.
bir benzeri olarak aynı ortamda king turnuvası yakında bendeniz tarafından organize edilecektir. bekleriz.

king oynamak ayrı bir zevktir.
bilseydik katılırdık dediğim turnuva.neyse king oynarız artık.
çoğu yarışmacının malesef katıl(a)madığı, asıl rekabetin 2.turda olacağı turnuva.
satranç versiyonuyla da devam etmesi beklenen turnuvadir.
1. olacağım turnuvadır.
Gruptan kimseden haber olmadığı için 3.masa yalan olmuştur.
5. Masadan özledim lan ben onları ve cmon, 9.Masadan
venusss ve gazo'nun turu geçtiği turnuva.
6. masa da durumlar nasıl olduğunu merak ettiğim turnuva. bir de nasıl oynanacak bir türlü anlamadığım turnuva. mynet te yerimi almış bulunmaktayım.

edit: biri beni bilgilendirsin yahu.
8.masadan bir teselli beklediğim turnuva. ses de olabilir lakin başlama saatine geldik de geçiyoruz.

edit: yaklaşık 3600 saniye geçmesine rağmen 8.masadan haber alınamamıştır.
2. masa olarak yalan olduğumuz turnuva.
"takılanlar" da "buluşma notkası" odasına gelin 4. masa buluşalım.
enee benim niye haberim yok lan bundan.
cool'um kuulun kölen olayım gel başlayalım turnuvaya dediğim turnuvadır*. o değil de masada 2 kişiyiz*.