bugün

Hangi birini sayayımki. Boyunda fıtık,düzleşme,migren var. Gelde içme ilaç , aynı zamanda byn kuaförüsün ve kadınların isteklerini kadın olsanda ne anlarsın nede biterebilirsin.
Bugünkü sınavda ingilizce karşılığı aklıma gelmeyen ve beni fazlaca düşündürten kelimedir..

Meraklısına, karşılığı Painkiller’dir.
bırakın ağrısın da neyiniz olduğu tanılansın.
Bol su tüketin hiçbir şey olmaz.

Ne öyle yok kendimi tuttum, yok ağladım ama yine de içmedim.Arada sırada içtiğin ağrı kesiciden ne olacak? inan cips yemek daha zararlı.
Bilinenin aksine ağrı kesiciler baş ağrısını tetikliyor.

Imkaniniz varsa fizik tedavisine gidin. Yoksa spor,yürüş yapın.
Çok içiyordum bir zmanalr ama 4 senedir bırakmisim ama son zmanalr yine başladım antibiyotik ağrı kesici kullanmaya. Ağrı çekmekten kafama sikicam bir gün . Bel bitiyor boyun başlıyor o bitiyor romatizmalarim o bitiyo baş ağrılarım o bitiyo başka bir yerim daha bir çok yerim bugün basım catliyo du aksama iyiyim demeden şu an yinr ağrı çekiyorum biri bana beddua mi etti balkona çıkıp avaz im çıktığı kadar çığlık at asım geliyor.
Leblebi gibi yutulmaması gereken, son derece dikkatli ve ölçülü kullanılması gereken masum olmayan ilaç.

(bkz: mide bağırsak perforasyonu)
apranax + majezik
kesin çözüm başkası kesmiyo.
100mg lik dikloron 150lik bi profenid ya da cebral işinizi çözer. dikloron tavsiyedir. yan etkisi çok olsada kas kemik sistemi rahatsızlığım nedeniyle günlük 100mg lik bi profenid kullanıyorum. bunyeye bağlı kullanabilirsiniz.
şeker yutar gibi çerezlik alıyorum artık.
delikanlı bir herifin asla kullanmayacağı ilaç grubudur.
Minik olanlarından birkaç yıl önce sık içerdim. Sık sık başımın ağrıma nedeni vücudumda ferritin (demir depolanmasını sağlayan protein) kalmamasıymış. 3 ay demir hapı kullandıktan sonra baş ağrılarımdan eser kalmadı.

Yalnız geçen hafta uykumdan baş ağrısıyla uyanıp içmek zorunda kaldım, berbat bir geceydi. Sebep, saç kurutmamanın yol açtığı baş ağrısı ve ömrümde ikinci kez başıma geldi.
Bir de aspirini çok severdim küçükken özellikle çocuk aspirinini. Ama ne işe yarar bilmem.
bugün başım ve göğsüm ağrımış olduğu için içtim ve çok iyi geldi.