bugün

eskişehir anadolu üniversitesi tarafından yurt çapında uygulanan eğitim sistemidir.bu sistemde kendi bulunduğunuz şehirden derslere gelmek zorunda olmadan eğitim görüp sınavlara katılamanız mezun olmanız için yeterli.derler televiyondan veriliyor.ayrıca bazı bölüm öğrencileri gelip eskişehir anadolu üniversitesinde açık öğretim binasında derslerede katılabiliyorlar.
türkiye çapında 600.000 den fazla öğrencisi bulunan sistem anadolu üniversitesini dünya çapında tanınan bir üniversite haline getirmiştir.
bu hafta sonu sınavlarının yapıldığı okullara kız arkadaşımı bırakmak için gittiğim kurumdur.Gözlemlerim :
-her yaştan insan var ,çoluğuyla çocuğuyla hanımıyla gelen insanlar da dahil illa gençler giriyor diye bir şey yok
-büyük bir kitle olduğundan kitapları,dershaneleri ile bir sektörü oluşmuş
-türbanlı insanlar vardı içerde herhalde sınava girebiliyorlar
-1 günde ya herro ya merro düşüncesiyle 6 sınav yapılabiliyor ama test ve yanlış doğruyu götürmüyor.*
-insanların maddi durumu farketmiyor dediğim gibi her türden insan burada okuyor *
-sorular öyle çok kolay değil bir tek tarihe baktım* ama boru gibiydi bazıları.
düz mantıkla basvurulacak olursa cabrio üniversite olarak veya cabrio öğretim şeklinde anlasılması muhtemel tanım.
herkesin hakkı tatsız tuzsuz birşey
an itibariyle sınav sonuçları açıklanan bölüm.

http://aofburo.anadolu.edu.tr/
an itibariyle ingilizcemin 2.sınavından da 100 alarak kasıldığım fakat 4 dersten bütünlemeye kaldığım ve dumura uğradığım sınavları yapan eğitim kolu.e tabii öss ye çalışırsan aöf yi unutursan böyle olur dediğim sınav.ayrıca okuyan bütün öğrencilere başarı dileme isteğimin uyanmasına sebep olan kurum.
2 sene üst üste sınıfta kalanı askerlik şubesine bildirip askere şutlayan okul.
kayıt tarihleri merak edilen ve bu konu hakkında şubelerden doğru dürüst bir bilginin alınamadığı kurum.
trt 4 izlemek için tek sebep.
(bkz: aöf)
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: uçuk öğretim)
arasınavları 31 mart ile 1 nisan'da yapılacak olan, üniversite öğrencilerinin ikinci okul olarak kayıt yaptırabileceği ilim irfan yuvası.
damsız eğitimdir.
sınav sonuçları bugün itibariyle açıklanmıştır.

https://aofburo.anadolu.edu.tr/
ders çalışılması en zor fakülte.
uzaktan eğitim .
Burhan Altıntop' un -Ben de üniversite mezunuyum" derken kastettiği üniversite..
yaygın eğitimin en güzel örneğidir. Okuması çok zordur. çünkü karşınızda size ders gösterecek bir öğretmeninizi yoktur. kitapları ne kadar öğretici olsa da bir yere kadar sizi götürür.
askerliği kısa dönem yapmak için tercih edilme olasılığı fazla olan fakülte.
artık en iyi üniversitenin en iyi bölümünde 4 yıl okusanda farketmeyen ülkemizde eğer hali hazırda bir işin varsa mevki yukseltmende işe yarayabilecektir .
başlanması en kolay bitirmesi en zor fakültedir. (bkz: kendimden biliyorum)
(bkz: AÇIK EVLiLiK)
(bkz: KiNSEY RAPORU)
açık hava sineması veya açık hava tiyatrosu ile karıştırırlmaması gereken dandik şüniversite. eğer memursanız ve maaşım artsın diyorsanız okunması şart üniversitedir ayrıca. bunun böyle çatısı falan açık değildir. sadece sen açıksındır. ve eğer memur değilsen hep açıkta kalacağın üniversitedir.
bu bölümde okuyanlar genellikle ailelerinin yanından kopup ortam yapmak için eskişehir'e gelen kaşar kız - cono erkek tiplerinden oluşur. zira 192389 kişi felan bir araya gelip eve çıkarlar ve kurdukları küçük çaptaki toplama kampında yine kendisi gibi eğlenmeye gelmiş karşı cinsleri ile orgy alemlerine dalarlar. aldıkları nefes zarardır, tek faydaları ekonomiye. zira eskişehir kendileri sayesinde kalkınmakta ve bilimum eğlence sektörüne hızlı giriş yapmaktadır.
(bkz: açık öğretim)