bugün

tiksinçtir. asla güzel durmaz ve iticidir.
asla benim gibi süt beyaz omuzlarına dökülen; sarı saçları olamayacaktır.
üzüldüm kendisi için.
iğrençtir, maymundur, kokoştur.
itici kadin tipidir.
yalvartır. nolur sarıya boyama şu saçını diyerekten.böööğğğğhhh.
içler acısı halleriyle ortlıkta dolaşan birçok kadındır. gerçek sarışınları daha bir özletirler.
çingeneye benzeyen kadındır.
kuaförle solaryum arasında mekik dokuyan kadındır. bir yandan tehdit eder gibi gelen dip boyaları, yüzünde bir ton fondöten, bronzlaştırıcı kremler ve mendiller, cildin görünen her yerinde el korkak alıştırılmadan sürülmüş yağlı yağlı vıcık vıcık kozmetik ürünleri... söylerken içim sıkıldı ya.
kimse alınmasın ama hakkaten şimdiye kadar güzel görünenine rastlamadım. üstüne üstlük bir arkadaşın erkeklerde ki sosyolojik tespitini duyduktan sonra nasıl ya bu nasıl bir saptamadır dedim de yeri gelmişken paylaşayım istedim: 'sen sen ol saçını boyatmaya kalkarsan asla sarı yapma. biz erkekler arasında yapay sarışınlar için en kolay bu verir düşüncesi vardır.' doğru mudur onu bilemiyorum. sadece paylaştım...
üstüne üstlük bir de siyah kaşları varsa görüntü kirliliği hat safhaya çıkmıştır.
kafası klozete sokulmuş, ezilen, hor görülen, pozitif ayrımcılıktan uzak, ortaçağ kadını rolünde debelenen; acınsası, kafası boka bulanmış kadındır.
(bkz: çingene)
sarışın zannedilen kadınların çoğunluğunu oluşturan kadın grubudur.
siyah kaşlarının üstünde sarı saçları olan kızdır, iticidir.
herkese yakışmayan tiptir. ama oldu mu da tam olur.
sürekli diplerini boyatmak zorunda olan kadın.
saçını sarıya boyattığı takdirde daha fazla ilgi göreceğini düşünen kadındır.
(bkz: karaşın)
(bkz: sarışın zenci)
arz-talep eğrisinin bilincinde olan kadındır.
(bkz: yoğurtlu patlıcan)
(bkz: artık saç boyatmak için ten rengine bakılır oldu) * *
'allah vergisi' sandığı çekiciliğini bir level daha atlatmak için saçlarını sarıya boyayan kadındır.
(bkz: güzeldim daha güzel oldum)
bir de bir parmak simsiyah dibi gelmişse dadından yinmez. *
doğal dengeyi bozan fakir akıllıdır, doğallık gibisi var mı oysa ki, hayır bunu karşı cins için yapıyorsa boşadır tabii karşı cinsteki eleman gördüğü herşeyle sevişebilme yeteneğine sahipse hoşuna gider yok normal insansa o da doğallıktan yanadır, işin birde görmemişlik boyutu var ki allah yarabbi göz nezlesi olursunuz görmemiş mekanlarına falan gittiğinizde...
türktür.