bugün

Seninle aynı şeyi düşünüyorum!
Demek anlamına gelir.
En azından ben öyle bakıyorum olaya.
Yada,
Aynı kafadan ız olum!
çünkü dikkatini çekmek istiyorum, diye devam ettirilebilen sözler.

hiç yapmadığım bir şeydi. açık oy vereyim bir kez dedim. oylamaktan sakınmam çoğu zaman, ama ille de benim oyladığımı bilmesi gerekmiyor, diye düşünürüm. şimdi mesajlaştığım bir yazarda denedim ilk kez bu açık oylama şeysini. son mesajım cevapsız kaldığına yaptım (entry'yi beğenmedim demiyorum, o ayrı). yaptığımı gördüğü için mi yoksa geç yazdığı için mi bilmiyorum ama cevap geldi sonra. güzel oluyormuş açık oylamak. bildirim falan gidiyor, nickin görünüyor, neden olmasın

açık oylanmaksa bambaşka bir şey. beğendikleri bir entry'yi beğendiklerini belli etmekten kendilerini niye sakınsınlar ki. bunda utanılacak bir şey yok. yapanların bir beklentisi de yok aslında yazardan. "artı oyladığımı gördü, şimdi kim olduğuma falan bakar, belki mesaj atar" diye düşündüklerini hiç sanmıyorum. hem şimdi bi baktım, bildirimler listesinde açık oylayanların nickleri hep farklı. aynı insan gelip bütün entry'lerini okuyup artı oylamıyor genelde. onu yapan da var, oluyor gerçi ama o da çok önemli değil.

yalnız ben artı oylandığım zaman, hem mutlu oluyorum, hem de bir çeşit gerginlik duyuyorum. önceki paragrafta bahsettiğim beklentiyi ben kendi kafamda oluşturuyorum belli ki. çok salladığımdan değil ama, gizli gizli oylasanız a, gizli gizli daha heyecanlı sanki, kim artılamış bilmeyelim. herhangi bir geri dönüş yapmadığım için kendimi kasmayayım boşu boşuna
Çünkü Örtünmeye, saklamaya gerek duyacak bir durum yok. Utanmıyorum ve ayıp bir şey yapmıyorum. Apaçık ve ortada bir artı oy ne seni tahrik eder ne de yoldan çıkarır. Seni anlıyorum ve çok haklısın deyip Ruhuna dokunma çabasından başka bir şey değil; korkma.

Not: mobil uygulamanın alternatifsizliği de mümkün tabi.
Çeyrek altıni ben taktim mesajı içerir.
Öyle buyurdu libido.

Amaç belli,

Sevişmek!
Çünkü, fikirlerini ve algısını anlamlı bulduğumu, yalnız olmadığını, hatta iyi ki sözlüktesin ve yazıyorsun dediğimi, duymasını istediğim için...
bir sakınca görmüyorum. yontma taş zamanından kalma davarlar bunu anlayamaz.
sevişmek, sex he canım he.
hadi siz gidin kendinizi daha farklı bir şekilde oyalayın. genelleme yapmayın onun bunun hakkında.
(bkz: mastürbasyon)
Cok gulduysem veririm o da simdiye kadar 5 i gecmez.
Bana bu hakkı sayın cumhurbaşkanım recep Tayyip Erdoğan verdi, çoook ileri demokrasimiz sayesinde açık oy bile verebiliyorum. Eyyyyy Tayyip ne kadar süpersin ya.
Evlenmek istedigimden tabii ki*
daha önceleri de yazdığım gibi..

beğendim, bence iyi yazıyorsun devam et manasını taşır..

kendi çapımda yazması konusunda yüreklendirmek istiyorum..
Kim tarafından artılandığını bil isterim, keşke açık eksi oy olayı gelse.
canım öyle istiyor, sanane.
Sanki millet manifesto yayınlıyor. Sanki uluslararası deklare yayınlıyor. açık-kapalı oylamalara neden bu kadar takılıyorsunuz.
Çünküüü. (bkz: #34908601)
mobilden oylayınca açık oyluyormuş meğer, yeni öğrendim. fark etmez gerçi, herhangi bir anlamı yok açık oylamanın benim için.