düşüncesiz kadındır.

hadi beş santim topuk nasırını sen özgüvenle millete gösterebiliyorsun, hadi kirden gözükmeyen parmaklarını "yıkayınca geçiyor" mantığıyla teşhir edebiliyorsun, hadi bakımı geçtim temizliğini yapmadığın ayaklarını göstermekte bir sakınca görmüyorsun, ama bizleri -göz zevkimizi, midemizi- hiç mi düşünmüyorsun? bunu bize neden yapıyorsun dediğim kadındır.
bazen de ayağının üst kısmında kıl biten kadındır. (bkz: hobbit)
ayak fantezisi açısından cezbedici olmayan kadındır.

(bkz: lanet olsun dostum ben hemen buradan gidiyorum)
Ayak çirkinse yapılacak çok şey yoktur. Ama çirkinlik ile pis olması durumu eş değer değildir. Temizlenir ve en azından sedeve çirkin kalır. Hem çirkin hem pis değil. Hmm bir de bakımsız olma durumu elbetteki. Çirkin ayak yoktur, bakımsız ayak vardır eşlemesi yapmak da iyi gidebilir.
açık ayakkabı giymek için güzel ayak gerekseydi, erkeklere terlik, sandalet, parmak arası vb üretilemezdi. nokta.
ayak fetişi olmamama rağmen beni bile iğrendiren durumdur.
yoksa ben de....yok canım değilim değilim.
bakımsız kadındır kendi vucudunu tanımayan kadındır. yakışmıyorsa ondan da geri kalıcaksın ne lüzumu var. parmakların hepsi önden fırlar ayak kirden görünmez üzerindeki kıllarda cabası. hele birde numarasıda büyükse çirkinlik abidesi olur.
(bkz: yüzücü paletleri)
(bkz: penguen ayakları)
(bkz: serbest çağrışım)
kilolu bayanlarda olur genelde. enteresan tarda ayakkabı giyilir ve baldırın bilekle birleştiği noktada yer çekiminden mütevellit yağ sarkması olayı gerçekleşir iğrençtir.
(bkz: görüntü kirliliği)
bir kadın bakımsız olabilir, bir kadın ayaklarına gerekli özeni göstermiyor olabilir. lakin bu, kadının değerinden kaybettirmez. kadının ayağını bastığı yerde gül biter.
etraftakilerin bakışlarını iplemeyen, kendisiyle barışık, olduğu gibi görünen kadındır.
annelerinizin anneannelerinizin ayakları çok mu güzel? onlar terlik giymiyor mu? ayak fetişistlerinin anneannenizin ayağından cinsel iştahının düşmesi sizde nasıl hisler uyandırıyor? peki ya ergen kız kardeşinizin ayağına bakıp fetişist duygularının kabarması size nasıl hissettiriyor? çözüm yazın botla gezmek midir?
hava sıcak olduğu için vatandaş delikli, üstü açık veya sandalet tarzı ayakkabılar giyiyor, hiç bir insan yaradan dan ötürü çirkin değildir, yaradan' ın takdiri ne ise o biz onu çirkin olarak görmemeliyiz, bilmeliyiz ki yaradan yarattığını aynı zamanda sanatkarca da yaratmaktadır.O çirkin gibi ayaklı gibi gördüğün kişide kimbilir pırlanta bir kalp veya mükemmel bir insanlık vardır, kim bilir.