bugün

dolaylı yollarla ( federasyon , medya , köşe yazarları ) olduğu iddia edilir...

ancak şahsen inanmıyorum...
penaltı atamayan oyuncusuna kızmayıp hakemi suçlayan ezik taraftarın ve yönetimin lafıdır.
iddiasında iddialı olanlar antu forumlarında hazırlanan videoları izleyebilriler. sezon basından beri neredeyse maç başına 1 penaltısı verilmeyen takım da Fenerbahçe. Ki bu penaltılara kombinesi olan, deplasmanları bile kaçırmayacak derecede fanatik bjk'li arkadaslarım dahi penaltı derken; çok mantıklı bir iddia gibi görünmemektedir.

fenerbahce nin kayrılmasını geç, hakkı olan penaltılar verilse zaten lig bitmişti.
gerçekleri farketmiş kişidir. gördükleri midesini bulandırsada en azından kör değildir...
(bkz: hakem odasını basmak)
takımı hakkında kötü bir şey yazılınca seri eksileyen eziklerdir.
aziz yıldırım'ın mustafa denizli'ye papermoon'da "bu takımı sen mi şampiyon yaptın sanıyorsun? ben yaptım ben!" diye bağırdığını bilen insanlardır.
Aziz yildirim'in daha bir kac hafta once hakem odasini bastiginin herkes tarafindan bilindigi bir ulkede normal olan durumdur. Ha yok oraya lokum ikram etmeye gitti diyorsaniz bu da bir bakis acisi. Peki.
aynı aziz yıldırımın kulüpler birliği başkanı olduğunu ve istifa etmek istediğinde tüm başkanların karşı çıkarak görevine devam ettiğini unutan kişidir.ee bu aziz yıldırım hakemleri etkiliyor maçları kazandırıyorda bu kulüplerin başkanları neden adamı başkan seçiyorlar daha rahat etsin die mi sorusunun sorulacağı kişidir? yoksa aziz yıldırım onlarada mı baskı yaparak kendini başkan seçtirdi diye de sorabiliriz.
(bkz: hakemle konuştum haberler iyi)
-aziz yıldırım
her boku fenerbahçe'ye bağlamayı başaran, nasıl bok atacağını şaşıran kişiyle aynı kişidir.
şampiyon olamayacaklırını anlayan rakip taraftarın ve yönetimin fenerin olası şampiyonluğuna bok atma çabasıdır yazıklar olsun lan size düzgün bir rakip istiyoruz beyler sizin gibi çirkef değil. sahada karşımızda duramıyorsunuz zaten bari susun oturun.
uslu bir çocuk olursa şirinleri de görebileceğine inanan kişidir.
evet etkileyici bir kişi kendisi.
-ben şampiyonlukların masa başında daha kolay kazanılabileceğini öğrendim.(2001 yılı)
-bu takımı sen mi şampiyon yaptığını zannediyorsun?(aziz yıldırım'dan mustafa denizli'ye)
-sen kimsin ki benim oyuncumu cezalı duruma düşürüyorsun? Seni silerim(soyunma odasını basan aziz yıldırım'dan maçın hakemine)
bu sözleri hatırlayan kişidir.
buğulu bakışları varsa neden olmasındır!
türk futbolu'nun hali.