bugün

görevi yine bırakacak,birkaç salak "büyük başkan bizi bırakma diye" yürüyecekler.gündemi gene değiştirecek, yine bildiğini yapmaya devam edecek.
bırakın artık sayın başkan bu takıma yeteri kadar hizmet ettiniz.
kendinizi bıktırmadan gidin artık.
sizi yaptıklarınızla hatırlayalım.
bu sefer istifa etmeyecektir. bursaspor'u kutlayacak, kendi takımını eleştirecek, federasyona dokundurmayı ihmal etmeden, seneye çok büyük transfer yapacağını söyleyecektir. sürpriz olarak ise; daum'u kovdum diyebilir.
istifa ederse/ettiyse mizah dünyası için büyük kayıp olur.

(bkz: bu kez güldürmedi)
3 sene üst üste şampiyonluk sözü verip ilk senesinden tutmayan bu sözünden istifa etmesi gereken başkan. aslında yaptığı bir sürü anlamsızlıkların içinde en büyüğü sanırım -bana göre aslında- denizlispor meselesinde olduğu gibi bir hafta önceden fb tvde kutlamalar, her yana bayrak açmalar, o zaman olmadı ama insan biraz akıllansın istiyor, bu sene yine benzer durumda yine her şeyi benzer yapıp, sonra yine denizli de anelkayı sokamayan daumun yine semih-guiza-gökhan 60ncı dakika da yapmaması (1-1 ile 7-1 arasında ne fark var. sok 3 golcü.) hatta golcü çıkarıp yerine golcüyü hem de yanlışını 83üncü dakika da yapması falan.

bunlar hep hep aynı şeyler. bu sebepten istifasını bekliyoruz.

mesele diğer takımların bizi sevmemesinin sebebi olan hareketleri cidden değil. sevmeleri çok umrumuzda değil zaten.
(bkz: bir göğüsde bir kalp atar kelamının)
(bkz: destekcisidir)
(bkz: kardeş takım kültürü ile ensest takılan)
(bkz: kardeş kardeşi mikermi dedirten)
(bkz: FENERBAHÇE CUMHURiYETiNiN lideridir kendisi)
bir galatasaraylı olarak fenerbahçeli kardeşlerimi tenzih ederim, ancak bu adamın yaptıkları futbol kamuoyunda fenerbahçe ve diğerleri gibi bir anlayışı hakim kılmış, diğerlerinin de topyekün olarak fenerbahçe'ye antipati beslemelerine sebep olmuştur. kendimden biliyorum; sırf bu adam yüzünden fenerbahçe'den nefret boyutunda hoşlanmayan insanlar var.

umarım istifa eder ve futbolumuzun gelişmeye, doğrularının değişmeye başladığı bu yıllarda fenerbahçe'ye daha uzlaşımcı ve spor yöneticiliğinden anlayan biri başkanlık etmeye başlar. devre arasında soyunma odasına inmeyen bir başkan bile bir adım olacaktır.

aslında şu son söylediklerim aziz yıldırım nezdinde üç büyüklerin başkanlarına, yönetimlerine... üçü de bu sezon tabir-i caizse bi dünya para akıttıkları yerde kafasını aldılar, sezonu kupasız tamamladılar. tamam, fenerbahçe sonuna kadar kovaladı ama olmadı işte. sivas'ın uyarısını ciddiye almayan "büyükler" bursa'nın tokatıyla kendilerine gelmişler ve başarının parayla değil, özkaynak ve takım olmayla geldiğini görmüşlerdir diye umuyorum.
kesinlikle istifa etmemesi gereken insandır. 13 yılda 4 şampiyonluk alabilen fenerbahçe başkanını biz bi daha nerden buluruz?
acilen fenerbahçe cumhuriyeti vatandaşları tarafından refarandumla, devrimle, ne bileyim bir şekilde indirilmesi gereken adam. lan yoksa ölecek... değiştirilecek kalp damarı da kalmadı...*
futbol dışında her tuttuğunu koparan adam.
fenerbahçe'ye verdiği tamiri mümkün olmayan manevi zararlarla, kulübe sağladığı maddi yararların içine etmiş zat. istifa etmesi gerekir ama o egoyla ve "padişahım çok yaşa" zihniyetine sahip fenerbahçeli kitlesiyle zor. yazıklar olsun fenerbahçe düşmanlığını yayan zihniyete.
(#8113696)
sıçıp sıvadığı basın toplantısında rüştü reçberi şike yapmakla suçlayarak tüyü dikmiştir. allah akıl fikir versin diyorum efendim.
gündem değiştirme konusunda tez yazmasını gereken başkan.
(bkz: doktorlar kendi haline bırakın dedi)
fenerbahçe den gönderilip başka camialarda ekmeğini kazanan insanlara çamur atmaktadır kendileri.

insanların ekmeğiyle oynama aziz! çünkü o insanlardan biri bir gün çıkar sana haddini bildirir. senin seviyene düşme pahasına da olsa.

burak yılmaz beraberlik golünü fenerbahçe kalesine yolladığı için suçludur.
rüştü ise şaibeli bir gol yemiş bah allasen rüştü'nün fenerdeyken yediği goller çok zor pozisyonlardan sonra atılmıştı de mi. ama sizden gidince gol yerse bi dert atsa bi dert.

mızmızlanmayı bırak oynuyorsan oyna . oynamıyorsan al top(uz)unu git.
"türkiye'de tek büyük fenerbahçe'dir" dedikten sonra hala neden benden nefret ediyorlar diye düşünen adam.
kaçan şampiyonluk yüzünden basın toplantısı düzenleyen kişidir. o zaman diğer 17 kulübün başkanları da basın toplantısı düzenlesin şampiyonluk kaçtı diye değil mi ama?

birazdan "ama biz o kadar sevindik yeaaa" diyecek dört gözle onu bekliyoruz.

ps: 16 kulüp olacak bursaspor şampiyon oldu. lan hakkaten adamlar şampiyon oldu ya. halbuki beşiktaş ikinci golü de attıydı.
an itibariyle mızmızlama toplantısı bitmiş elle kolla goller atan,kazdığı çukura düşen,rezillikleri bütün dünyanın dilinde olan takımın sikko başkanı..

(bkz: teşekküy değil teşekkür)
çok şeyine sokulan kişidir.

http://www.youtube.com/watch?v=8xq5mVK5_fk
komik başkan. Prekazi, Melih Gökçek, Ankaragücü'nden bir kaç yönetici, Başbakan, basın mensupları... Hepsini saydı... Umarım toplantının sonunda kaçan şampiyonluğun sorumlusu olarak beni göstermez. Yahu bir kerede adam gibi, onurlu ve gururlu bir şekilde çık, evet kaybettik Bursaspor'u tebrik ediyoruz de ve kapat konuyu... Ama nerdeeeee, ondan sonra neden kimse beni sevmiyor, Fenerbahçe'den nefret ediyor... Camiana 2 kez acıların en büyüğünü yaşatmışın hala topu içeri sokamadık edebiyatı yapıyorsun. Yazık... o değil de 2-2'mi?
türkiye nin en büyük, en güzel stadlarından biri olan kadıköy stadının neden yandığının hesabını vermesi gereken skandalların babası başkan. artık istersen fazla konuşma şapkanı önüne koy git şu takımdan. yazık fenerbahçeli arkadaşlarıma.
bugünkü basın toplantısında şu cümleyi söylemiştir: " biz ayıp birşey yapmadık bu ligde, siz yaptınız."
1- bu sezon hangi kaleci topu poposuyla tuttu?
2- kim penaltı noktasını kazıdı?
3- hangi derbide rakip futbolcunun kulağı ve saçı ilkokul çocuğu gibi çekildi?

bunların cevapları hayır ayıp değil ise siz yerden göğe kadar haklısınız sayın aziz yıldırım, ama cevabını evet o insanların yaptığı ayıptır fenerbahçeliliğe sığmaz biçiminde veriyorsanız da o zaman çıkıp ağlanmayın basın toplantısında.
ağlayan başkandır.

(bkz: ağlama azis)
gereksiz başkan. feneri asıl bititren geri götüren adam. deniz baykal kadar sıkıcı, itici ve en az onun kadar kabak tadı vermeye başlamıştır. an itibariyle!
bu kaleci şöyle şöyle saibeler yapmış diyen yorumculara gerekli cevapları veren fakat kendi kanalında çalışan spor yorumcusu demeye bin şahit olan selçuk yula'nın şenol güneş hakkında yazdıklarını es geçen adam. yemezler kardeşim bu mazlum ayaklarını.