bugün

yapacağı sıradaki basın toplantısını merak ettiğim galatasaray supporter.
bütün parayı transfere harcayınca tarla sürmeye parası kalmadı. o son pörsü'yü almayacaktın.
Fenerbahçe nin başındaki en büyük bela.
(img:#1052725)
Bu mayıs da gitmeyecektir.
Ben böyle biri olsam soyunma oda girer hepinizin anasını s. Der cıkarım
buraya bir şey yazıp mahkeme mahkeme uğraşmak istemiyorum. siz anladınız ne demek istediğimi.
fenerbahçe'nin başındaki.
fenerbahçeye yaptıklarını, bir düşman savaşta karşısındakine göstermemiştir. fenerbahçenin yegane katilidir
lig bitiminden sonra en geç bir haftaya lucescu'yu getirip klasik transferle uyutma taktiğini uygulayıp, her şeyi unutturacaktır.
nasıl bir fenerbahçe cumhuriyeti ise bu diktatör tarafından yönetiliyor.

taraftarına:

pavalı köpeklev lafını,

arabasının camından;

''kıçınızı da yırtsanız benim dediğim olur'' lafını

stadyumun içinde elinde mikrofon ile kadınları azarlamasını,

demokrasi ile aynı zannediyorsanız tebrikler, fenerbahçelisiniz.
Şikenin hesabını vermeden ölecek ona yanıyorum.
Kendi istemezse gitmez kimse kıcını yırtmasın.
En iyi dilek seneye futbolun obrasını bulsun getirsin işine de karışmasın.
kongre'de muhalifini ''ben erganiliyim, bizi bilen bilir'' diyerek üstü kapalı tehdit eden kürt.

evet kürttür.
görsel
Allah başımızdan eksik etmesin. Bizim ömrümüzden alsın ona versin.

Tarihin en cok galatasaray şampiyonluğu gören başganı.
kendimi bildim bileli fenerbahçe'nin başkanı. ben ölmeden ayrılacağını da sanmıyorum. ben 90 yaşıma kadar yaşasam bu adam 140 yaşına kadar falan yaşar.
Kendi taraftarını. taraftarın kulübünün başından gitmemekle tehdit eden başkan.
Fenerbahçe'nin devlet Bahçeli'si.

Kulübünü seviyordur elbet ama en büyük zararı yine kendisi veriyor. Varlığı en çok GS ve bjk'nin işine geliyor.

Allah uzun ömürler versin büyük Başkan, var ol.
YARIM AKILLI FENERLiLERiN TAPTIĞI DiKTA REJiMiNiN MÜPTELASI MAFYA BABASI. GS Li OLARAK ÇOK SEVERiM BU HERiFi ÇÜNKÜ SAYESiNDE ÇOK BAŞARILAR GÖRDÜK. AHAHA.
bir yanda da üzülüyorum be aziz başkan ne yapiyorsa olmuyor bişeyler hep ters gidiyor başka çare birakmiyorlar *
kandillideli villasının önünde evine girerken "bende fenerliyim aziz başkaan" diyen arkadaşıma naçizane bir tavırla "sikevim şimdi fenevini he" diyip evine girmiştir. Hayatım yeni bir bakış açısı katmasıda ayrı bir gelişmedir.
Siparis ettigi 4 yildizli formalari ust uste gitmesi beklenen insan.
Puhahahahhaha
gs'li olarak sonsuza kadar fenerin başında kalmasını istediğim başgan. ancak fenerliler de şunu bilsin bu adam cebinden bu harcamaları yapmıyor. klübün hisselerini parsel parsel satarak yapıyo.

devlet bu adama dur demez, bu rezalete ve satılmış kongreye acilen fren yaptırmazsa, fener için bi facia yaşanacak çünkü adam klübün parası ile fantezi menajerlik oyunu oynuyo ve spor klüpleri yasasından istifade ediyo. haberiniz olsun.
Galatasaraylıların başkanlığı bırakmaması için dua ettiği kişidir.
(bkz: mircea lucescu/#32421261)