bugün

görsel
(bkz: ergen was here)
bence artık iyice 1300 yıllarındaki kiliseye benziyor, ne yönetebiliyor nede yönetebileceklere izin veriyor.
GERÇEK BiR DiKTATÖR UTANMASA BAHÇIVANI SiKiP TESiSLERDEKi ÇiMLERi BiLE BU SULAR. KENDiSiNi FENERBAHCENIN SAHiBi OLARAK GÖRÜP KULÜPTEKi EN BÜYÜK GÜÇTÜR. BU AGANIN POKUNUN ÜZERiNE KiMSE POK SIÇAMAZ.
yaptigi aciklamaya kendisi inaniyor mu merak edilen insandir. adam melo demirorenin elini sikmiyor diye turklere karsi irkcilik yapiyor turkiyeyi asaliyor demis. melonun saha ici davranislarini tasvip etmemekle beraber adamin bu hareketi turklere karsi yapmadigini dunya alem biliyor. ayrica demirorenin makaminin agirligini tasiyamayan aciklamalarindan dolayi melonun elini sikmamasi da yerden goge hakki. birisi sorsun bu aciklama gercekten inandin mi baskan diye aziz yildirima.

eksileyen arkadas gercekten inandin mi simdi sen bu sozlere veya volkanin yaptiklatindan sonra onur gibi de bir isim varken milli takimi hak ettigini dusunuyor musun gercekten? elini vicdanina koy nerene duauyorsa da bir ozel mesajla dusuncelerini acikla.
fenerbahçe'nin abartısız 10 senesine mal olmuş adam.
emir preldzic i türk basketboluna kazandıran adam.
türk spor severlerin koca bir teşekkür borçlu olduğu büyük spor adamı..
Yine dikdatörvari bir harekete imza attigi iddaa edilen adam.

http://m.haberturk.com/fu...-don#&ui-state=dialog
yarın itibariyle fenerbahçe de en uzun süre başkanlık yapmış kişi olarak tarihe geçecek başkan.
taraftarına paralı köpek diyen şikeci başkan.
eşiyle ve kızıyla birlikte mutluluk pozu vermiş büyük başkan.

görsel
şike ve teşvik lideri. yüzyılın emek hırsızı.
fenerbahçe isimli organize suç örgütünün lideri.

(bkz: bir organize suç örgütü olarak fenerbahçe)
döneklikte bir markadır.

kendisinin passolig'deki dimdik duruşu daha tazedir.

1)ağustos 2014 l passolig'e girmeyeceğiz.

2)21 eylül 2014 l fener passoligle anlaştı.
galatasaraylı ibnoları zırıl zırıl ağlatan başkan evet..

görsel
tek kelime ile büyük başkan.
seni kimse yıkamaz.
fenerbahçe başkanı. her yönü eleştirilebilir ama hakkında çıkarılan bir sürüde şerefsizce iddia vardır. en çokta şu sözlükteki art niyetli trollerin yaptığı son yaygara.

adam diyorki '' bu yasa değişemez kişilerle kulüpler ayrılamaz , ben şike yaptıysam fenerbahçe için yapmışımdır'' diyor. bu gerzeklerde bunu itiraf gibi her yerde başı sonu olmadan açıklıyor. bu kadar mı ironi özürlü bir sözlük ve yazarlar topluluğu. içimdeki çocuğu ben öldürdüm desem bu gerzekler başka bir tartışmada ''bu yazar kürtaj yaptırmış , bu yazar çocuk öldüren bir katildir'' diye yaygara koparacak nitelikte yaratıklardır. evet bu espri falan değil ciddi düşüncemdir. bunu ciddiye alıp aleyhimde argüman uyduracak 10 tane yazar ! tanıyorum bu sözlükte.
acilen oyuna emenike'yi alması lazım.

webo'da iş yok.
bugün taktiği tutmayan teknik başkan direktördür.
çok çabuk s*ktir olup gidesice.
Akhisar bir başkan. Devamı da olacak bakalım bu sefer ne yapacan.
Takır takır top oynayan takımı; korkak, tembel ve yeteri kadar pres yapmayan takıma dönüştürmeyi başaran şahıs.

Takımda ruh namına bir şey kalmamış. egonu da al git artık bu kulüpten. Benim sözüm geçer mantığıyla takımın içine eden bir başkan o-la-maz! En erken şampiyonluğu ilan eden takımın hocasını sırf egon yüzünden gönderip tecrübesiz birini takımın başına getirip, yine o takımı kendin yönetmeye çalışırsan olmaz bu iş.

Takımı hoca şampiyon yapmadı diyordun, şu an ki yüzünün halini çok merak ediyorum. Futbolcuların Sırf tembellik yapmak için şikayet ettiği hocayı, futbolcularına uyarak gönderiyorsan sen bu işi bilmiyorsun demektir.

Bu zamana kadar başarılı işler yaptın, arkandaydık, ama artık zarar vermeye başladın, yeter. Parmak ısırtacak performansla oynayan takımın içine ettin ya harbiden bravo amk.
16 sene önceydi..

Bir güneş gibi doğdun dünyamıza..

Sayende yıllardır şampiyon oluyoruz...

Artik kupa‚ süper kupa görmekten bıkkınlık geldi..

Hele söz verip de‚ yüzüncü yılda aldıgımız Cl kupasi ve her sezon gelen büyük başarılar...

Hepsi bir destan..

Hangisini anlatsam bilemedim...

3 temmuz sonrasi çatirdattığın uefa mı‚ her konuştuğunda sarsılan yer mi‚ yoksa tüm aleme karşı dik duruşun mu ??

Hepsi birer efsane..

Eski hoca zamandaki dandik futbola bile aninda el atip‚ bizim guardiola´daki cevheri herkeslerden önce farketmen ise takdire şayan..

Bir de senin icin futboldan anlamaz derler..

Baskanim sayende kupa manyağı olduk..

Artık müzede yer kalmamış diye duyuyoruz..

Hatta yakında yeni müze inşaatına baslayacakmışız...

Sana ne kadar dua etsek azdır..

Rakipler hasetlerinden çatır çatır çatlamakta..

Kongre üzerine kongre yapmakta..

Yillardir kupa hasretiyle‚ şampiyonluk hasretiyle yanmakta...

Baskanım bizler ne kadar sanslı kullarız anlatamam..

Yüce Rabbim‚ bizlere başkan olsun diye yaratmış seni..

şükürler olsun..

Seninle sonsuza diyerek bitiriyorum..

Hörmetler başkanım..
(alıntıdır)
fenerbahçe spor kulübü başkanı iken diğer yöneticilerle iş birliği yaparak 2010-2011 sezonunda birçok maçın sonucuna etki etme gayreti içerisinde bulunmuş, hatta tapelerde hiç işi olmamasına rağmen ''ekin ekme, tarla sürme'' işlerine yöneticileri ile birlikte girdikleri görülmüştür. böylece 2010-2011 sezonunda şike yapmış oldukları birçok mahkeme sonucuna göre sabit bulunmuştur. ancak ülke federasyonumuz ve hükümetimiz, bdp hariç muhalefet partilerimiz konu ile alakalı olarak 3 maymunu oynamışlardır.

süreç içerisinde uefa'nın bu işi bu zamana kadar uzatarak konuyu kapatma gayreti içerisinde olduğu anlaşılsa da fenerbahçe'yi avrupa'dan 2 yıl boyunca uzaklaştırması hiç şüphesiz vurucu bir darbe olmuştur.

işin ilginci tüm bu olanlardan sonra aziz yıldırım camiası tarafından kollanmış kucaklanmıştır.

ne demişler, siken sevilir, seven sikilir.

-bu hesap asla ateş etmeyecek-

uamf gururla sunar.
(bkz: cumhuriyetin son kalesi olup başbakandan söz almak)
güncel Önemli Başlıklar