bugün

liseli medyanın elemanın pisliğini örtmek için gündem değiştirme çabası.
galatasaray' lıların fatoş' un pisliğini örtmek için gece yarısı ortaya çıkarttığı saçmalık. be amk hiç mi utanma yok sizde? yahu maçtan bir gece önce gece yarısı mı aklınıza geldi bu tehdit? kendinizden başka herkesi salak sanıyorsunuz değil mi?
bu arada nedim türkmen kişisinin orduspor başkanı olduğunu ama aynı zamanda galatasaray kongre üyesi olduğunu, istanbul' daki galatasaray maçında takımı ilk yarı 2 - 0 öndeyken ikinci yarı 4 tane yediğini ( çok enteresandır değil mi), hector cuper' in devre arasında hastalanıp !!! ikinci yarı kulübeden hiç çıkmadığını da hatırlatmak lazım. yeter yahu gerçekten ayıp artık.
Çok aziz bir adam.Dokunulmazlığı olan bütün partileri dize getirmiş adam.
bu adama biri dur demeli artık!
aziz yıldırım'ın kodese tıkılması gerektiğinin, türk futbolunun başka türlü arınamayacağını gösteren olay.

not: kişiler ve kurumlar bağımlıdır. dolayısıyla fenere 2. lig yolları açılsın. tıkamayın şu takımın önünü!
güvenlik kamerasına bile demeç veren, galatasaray yalaması nedim türkmen'in kendi fantezi dünyasında yarattığı bir diğer fetişidir.
ligde sona doğru gelindiği için tüm bukalemunların paçalarının tutuşmasından dolayı ortaya atılan iddaadır.

(bkz: bi bitmediniz amk)
Gazeteci Mustafa Çevik'in Orduspor başkanı Nedim Türkmen'le konuştuktan sonra twitter hesabından paylaştığı ;

"Mustafa, Cuper'in gitmesi için oyunlar oynanıyor. Dünyaca ünlü bir ismi getirdik ama kimseyi memnun edemedik. Cuper'i desteklemeyen yayıncı kuruluştaki Sakaryalılar Gurubu'nun başrol oyuncusu Şansal Büyüka, bizzat Hürriyet ve Milliyet Gazetesi Müdürlerini arayıp, Yılmaz Vural'ı övsenize diyebiliyor. 3 Temmuz sürecinde dik durduk. Orduspor olarak. Dik durdum Nedim Türkmen olarak. Şike yapanın yanına kar kalmasın dedik. TFF seçimlerinde düzgün futbolu destekliyoruz diye darp edildim. Saldırıya uğradım! Futbolun baronları 3 Temmuz'un mimarları 29 yıl sonra çıktığımız Süper Lig'de Orduspor üzerine oyunlar oynuyorlar. Fenerbahçe Başkanı Sayın Aziz Yıldırım, bana ortak dostlarımız aracılığıyla mesajlar yolluyor. Ordu kulübünü tehdit ediyor. Aziz Yıldırım, 'Ordu'yu düşüreceğim, Nedim Türkmen dik durmaya devam etsin bakalım. Onu Bursaspor ve Galatasaray kurtaramayacak' diyormuş"

ifadeleri ile gündeme getirdiği iddiadır. Yapmıştır kesin memleketi babasının malı sanıyor yıllardır sonra Fatih Terim'e maganda derler bir de.
bir ordulu olarak azize olan nefretini ikiye katlayan durum. ayrıca bu ikisi kankaydi bi ara nedim bey aziz icin idolum derdi neler oldu aralarında merak konusu.
eder yani beklenir herif aziz yıldırımn devletinde yaşıyor sanki amına koyim.
not : fenerliyim.
maç 2 den 2 bitsin de ne sikim yerlerse yesinler.
Aziz Yıldırım bunu hep yapıyor.
haber yalan da olabilir. fakat haberi okuyan her insan da şu algı oluşuyo ; aziz bu yapmıştır.
(bkz: diyormuş)
(bkz: mişli muşlu geçmiş zaman)

Kimse nedense dedi, gördüm, etti demez. Diyormuş, ediyormuş'la sürekli çamur atar. Fatoş'un çirkefliklerinden yan çizmek isteyenler de yeni gelin gibi atlar.
aziz yıldırım için gayet sıradanlaşmış bir olay.

türk futbolunu iğrenç hale getiren aziz yıldırım çek artık ellerini türk futbolundan. senin pisliğine göz yummak zorunda deil hiçkimse.
evvela nedim türkmen isimli ordu spor başkanının araştırılması gerektiğini akıllara getiren başlıktır. zamanında fatih terim le de bir problemi oldu ve nedim türkmen yalancı oldugu için rezil olmuştu tv dee! 73 milyonun önündee! azıcık kafayı çalıştırın hemen birbirinize saldırmayın sayın beyinsiz yazar arkadaşlarım.
Yav ne aziz başkanmış be arkadaş. Adam a dese tehdit, b dese şike konuşması. Kimse 2-0 öndeyken maçı nasıl 4-2 aldınız veya verdiniz demiyor. Cimbomla ilgili haber çıkıyor yok öyle şey fener avrupa liginde dahi kazansa yok hakem yok bilmem ne. Hani tamam meyve veren ağacı taşlarlar ama bunlarınki de fazla artık.