bugün

ben bir fenerbahçeliyim ve aziz yıldırım'ı sevmezdim. Çünkü biz sporseverleri kandırdığını şike yaptığını düşünüyordum. Ancak gel gör ki ülkemizin içinde bulunduğu şu kaotik, demokrasi yoksunu, adaletsiz halini görünce gerçekten inandım adamın suçsuz olabileceğine. en azından suçlu olmadığını, her şeyin uydurmaca olduğunu düşünüyorum. cemaat denen pislik ülkemizin her hücresine kanser gibi yayılmış. artık yargılamalar algı operasyonları yapılarak değiştiriliyor. aslında cumhuriyete sahip çıkan bir başbakan o. bu cemaatin devletin içine bu kadar girmesine göz yumanlara selam olsun!! ayrıca uludağ sözlük aracılığıyla aileme ve sevdiklerime, sivas taki halama, erzurum daki dayıma bir de almanya da çalışan eniştemgillere selam söylemek istiyorum, hepinizi çok seveyom.
görsel
gerçeklerin en gerçeğidir. yeter artık başganımıza attığınız iftiralar.
hee o suçsuz ben suçluyum. açıklıyorum şikeyi ben yaptım. yaptıysam kendim için değil fenerbahçe için yaptım.
daha 4, 5 sene önce maç izlerken "rahat olun aziz baba maçı bağlamıştıııır..." diyen utanmazların kendilerini uyuştura uyuştura inandırdıkları gerçek olmayan durum. lan dava açıldı mahkeme sonuçlansın dediniz, mahkeme sonuçlandı yargıtay dediniz, yargıtay kararını verdi şimdi de paralele sarıldınız. maç izlerken aziz babanın işi hallettiğinden çok emindiniz oysa.

fenerbahçe ve akp'nin içinde oldukları yargı sürecinin gidişatı gösteriyor ki bu ülkeden artık bir bok olmaz. hiç umut bırakmadı bu olaylar. göz göre göre hukuksuzluk uyduruk bahanelerle savunulabiliyor. e sene olmuş 2014, askeri vesayet senin başında zebani gibi bekleyip sana yasaları uygulatacak değil ya. milletin de adalete, demokrasiye, insan haklarına sahip çıkmak gibi bir derdi yok, varsa yoksa peşinden koştuklarının menfaati. çok net kanaat getirdim ki bu ülke artık dikiş tutmaz. bomboş bir ülke bomboş bir millet.

evet aziz yıldırım suçsuz. tff'den çıkan kararlar bile bunun bir ispatı evet. merkez hakem komitesinde, tahkim kurulunda fenerli fenersiz istatistikleri, fener hakları uğruna alınan hukuksuz kararlar evet hep bunlar aziz beyin suçsuz olduğunun birer ispatı.

bir insan fenerbahçeli olup, bu süreçte fenerbahçe'den yana tavır alabilir. hatta hadi fanatizmle takımının yanlışını da savunabilir ama hukuka olan inanç böyle ayaklar altına alınmışken, yöneticilerin şahsi çıkarları ülkenin temel direklerini dinamitlerken buna ses çıkarmayıp ortak olmak şerefsizliktir. tarih de bunu böyle yazacaktır.

hee, dersin ki göreceli bir adalet var. herkesin şikesi atlanmış aziz yıldırım görülmüş o zaman tartışırız. ama bu aziz yıldırım'ı masum yapmaz. yargı kararları ortadayken aziz yıldırım suçsuzdur demek mallıktır.
adalet götünüze büyük gelen don olduğu gerçeği gibidir.. götünüz hala çıplak çünkü don durmuyor, alışmamış.