bugün

fenerbahçe acıbadem - Volley Bergamo maçı sonrası finalden elenmesi sonucu oluşmuş durumdur. aziz yıldırımı beğenin beğenmeyin ama iyi bir spor sever iyi bir takımdaş olduğunu görmemek hata olur.
o paranın tamamını fenerbahçe spor kulübü vermemiştir. bir kısmı sponsorla gelmiştir. ayrıca sponsorlar galatasaray kulübünede sponsor isim hakkı vermişler ama karşılığı cemal nalga skandalı olmuştur. sponsor firma günlerce isim hakkını geri çeksek mi çekmesek mi diye düşünmüştür. yani parayı galatasaray'a versende birşey olmuyor görüyoruz ki. bir de üstüne sponsor firmanın adı zedeleniyor.

tanım: ilk senesinde buralara gelen bir takımı tebrik edeceğine bok atmaya çalışanlara dert olmuş gözyaşlarıdır.
tesadüf gözyaşlarıdır.
''siz o kadro kurmak için harcadığınız 6 milyon euro yu galatasaray a verin bakalım, sizide top diye oynar. '' diye haykırmak istemek.

cafe crown dan gelen paraları futbola harcamasaydınız keşke.
trt 2 de hayat hikayesi vardı bugun . ailesi babası ve 28 yaşında kaybettiği kardeşi ile epey hüzünlü bir geçmişi vardır.
fenerbahçe olsun olmasın, sarı lacivert görünce nutku tutulanların olayı sarıya-kırmızıya bağlayarak anlayamayacakları gözyaşlarıdır.

sahi, siz fenerbahçe maçlarına hangi renklerle çıkıyorsunuz?
futbol dışındaki şubelerini yük olarak gören ve fenerbahçe nin fersah fersah gerisinde olan, fenerbahçe nin yaptığı yatırımlara çemkirirken süpersonik kulüpleri galatasaray ın, basket şubesine sponsor olarak fenerbahçe eski yöneticisi şadan kalkavan a avuç açtılarını unutanların anlayamayacağı gözyaşıdır.
unuttuysanız hatırlatalım;

http://www.haber24.com/sp...fenerbahceli-sponsor.html
sponsor arayan galatasaray bayan basketbol takımının, hali hazırda sponsporsuz yoluna devam eden fenerbahçe bayan basketbol takımını yıllar sonra bir yerde yenip nihayet elemesi?

ayrıca play-off sınırına dayanmakla övünülen erkek basketbol takımınızın adı şikenin babasına karıştı. şuan aslında bir alt kümede mücadele etmesi gerekiyordu. bundan sonra şampiyon olsa ne yazar yav *

tanım: gerektiği yerde gerektiği şekilde akan gözyaşlarıdır...
yaptıkları sahtekarlıktan utanmayanların, puanlarımız silinmeseydi bilmem ne diyenlerin anlamayacakları gözyaşlarıdır... keyfinden mi silindi o puanlar...
Fenerbahçenin mağlubiyeti durmumunda Fenerbahçe taraftarının içini yakan ama Fenerbahçe ile ezeli rekabet içerisinde olan takımların taraftarları için zafer yağmuru niteliği taşıyan üzüntü dolu damlacıklardır.
voleybola yaptığı yatırımdan dolayı eleştirilen başkanın gözyaşlarıdır. aman efendim aziz başkan ne büyük suç işlemiş milyon dolarlık sponsorluk anlaşması yapmış da takım avrupanın en iyi 2. takımı olmuş. hiç düşündünüz mü acaba acıbadem niye bu kadar büyük yatırım yapmak için fenerbahçe'yi seçti? kafanız karıştı sanırım siz sadece futbolu düşünün. ayrıca fenerbahçeyi yendi diye sevindiğiniz basketbol takımınızın 2. ligden yeni geldiğini unutmayın. (bkz: eğitim şart) (bkz: sıra ona da gelecek)
tam anlamı ile tımsah gözyaşlarıdır kanmayın turk futbolunu zehirleyen bu adama.
(bkz: ağlama melis) *
son gülen olacağı için şu an ağlaması mayıs ayında ağlayacaklar için bir neşe kaynağı olmuştur.
14 mayıs 2006 da daha şiddetli akan gözyaşlarıdır.
neden ağladığını anlamak mümkün değil. değilmidir kendileri bizim böyyüklüğümüz başka diye başlayan sonra ne gerenk var kupalara falan filan diye devam eden zırvanın sahipleri. kendi yalanınıza kendiniz inanın. eğlenin gülün lan işte zır zır karı gibi ne ağlıyorsunuz?
son sette kaçan şampiyonlar ligi kupasından ziyade o an yaşadığı mutluluğun ve gururun gözyaşlarıdır. tıpkı her fenerbahçe taraftarının gözyaşları gibi...
sahneyi görmedim. hatta yukarıda yazılanları da okumadım. başlığı gördüğümde direk " yine birşey kaybetti bunlar." diye düşündüm. sonra yukarıda yazılanları okudum. rakibi tanıdığımı yine anladım. bazıları sevinçten, bazıları üzüntüden ağlar.
(bkz: galatasaray bayan voleybol takımının en büyük başarısı)

(bkz: bunu mu demek istediniz)

(bkz: fenerbahçe acıbadem indesit avrupa kupası ikincisi)
birilerine harbiden batan gözyaşlarıdır... ama feci batıyor belli... aziz yıldırım'ın gözyaşı tarihçesi ortaya döküldüğüne göre... 13 mayıs 2007'de de dökülen gözyaşlarıdır... ama mevzu başka, değil mi? senin derdin başka mına koyim...
(bkz: avrupa da kupa kazanmış fenerbahçe)

(bkz: bunu mu demek istediniz)

(bkz: ühühühü)
(bkz: bende inanmıştım zaten)
(bkz: bırak ya)
(bkz: andropoz)