bugün

yaklaşın arkadaşlar bir şey anlatacağım. her şey yaklaşık bir on gün önceki iş ilanımla başladı. ofise yeni eleman alacaktım. sekreterlik ilanı verdim. numaramı gizlemiştim. önüne gelen aramasın diye. sadece site üzerinden iletişimi açık tutmuştum. neyse adayları inceleyip sadece bana uygun olanlara odaklanıyor ve işle ilgili bilgiler isteyip soruyordum. bir tanesi var ki illa telefonda konuşmak istedi. bende sadece işin ciddiyetine binmiş olanlarla iletişim kurduğumu söyledim. gel zaman git zaman ısrarı sürükledi. bende whatsapp vasıtası işe görüştüm. işle ilgili şeyler sordu. nerede, maaş ne kadar gibisinden. sonra uzak diye vazgeçti ve uygun bir şeyler olursa yardımcı olmamı istedi. kabul ettim sildim sonra numarasını. tamamen masumane. ertesi gecesinde mesaj geldi ondan. şaşırdım. gecenin on bir buçuğu. gönderdikten bir süre sonra silmiş. açtığım zaman farkettim. hayırdır bu saatte dedim. birine benzetmişte beni merak etmişte aslen nereliyim hikayeleri. çok uzatmadım. ertesi öğlen anlat derdin ne dedim. yok mok ayakları derken beni beğendiğinden bahsetti. bu konuşma salı günüydü. sonra konu konuyu çekti ve konu malum şeye geldi. yirmi sekiz yaşında, kumral, hızması olan bir bayan. az sonra ofisimde olacak. kime niyet, kime kısmet. altı otuzdan sonra bir saatlik işim var gençler. sonrasında görüşürüz. öptüm.
(bkz: sekshikayeleri com)
Büroma yavaş yavaş ustalar, malzemeciler gelecek ve cebimdeki tüm paranın ammına koyacak. En nefret ettiğim gün Cumartesi.
Yine Dayının birini durduracağım, sağa çektirip kimliğini soracağım ve kimliği evde unutmuşum yeğenim diyecek.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.