bugün

yeni bir sözlük yazarı aramıza hoşgelmiş.
yazar olanini gayet begenmekteyim. bir i$ik var evet; oyle ki gozlerim kama$ti.
isik lisesi mezunu oldugundan boyle anten gibi parlamaktadir, kendisi aslen urdunlu olup amerikan kirmasidir.. ve murdum erigi ile ilk dinsel deneyimini yasamis, okula saaaatinden once gitmedigi her an icin losemisiz cocuklar vakfina mail atmistir..
dördüncü nesil hoşgelmiş yazar.
bir de birinci nesil aysel_gürel vardı, sahi n'oldu ona?
yaşayan en yaşlı lolita sıfatına haiz sözlük yazarı.
ölüp ölmediği anlaşılamayan yazar.
yazılarını sözlük marmara'da da takip ettiğim kaliteli yazarlardan.
an itibari ile göz doluran bir erol ersoy ayarı vermiş yazar.
karda yürürken izini belli etmeyen bir yazardır kendisi. dediğim gibi izini kati surette belli etmez..
Bir de beni çok iyi tanır. hakkımda ne derse doğrudur yani.. sakın uçmuş bu adam falan diye düşünmeyin. diyorsa öyledir, vardır bir bildiği. bakalım daha neler diyecek. ben de merakla bekliyorum...
(bkz: aysel gürel)
dördüncü nesil bir yazarmış, başlık yönlendirilmiş, bir şeyler olmuş, hoş geldin aldı mı bilmiyorum ama yine de hoş gelmiş.*
nedense zamanında burada yazdığım ve sonra sildiğim entryleri ekşi sözlükte yazan yazar. hatta burayı geçtim, zamane sozluk'te 2006 yılında raconteur nicki ile açtığım "yabancı dil bilen tercüman aranıyor" başlığını bile taşıyan yazar. ne desem bilemiyorum ama sabahtan beri kendi entrylerimi o sözlük senin bu sözlük benim okuyorum, yıldız sözlük'e falan da girilmiş.. yazık, ne desem bilmiyorum, yazdığım üç kuruşluk dandik diyaloglar bile kopyalanmış..
adının osman sapmaz olduğu tespit edilmiştir. ahanda buradan deşifre ettim.