bugün

yenisini bul. zira o da önüne gelen her kızı kesiyor bunu nasıl kafeslerim diye çılgın planlar yapıyordur. onun aklına geldiğini bile sanmıyorum.
mesaj at. belki o da aynı eşiktedir. kim bilir.
Yapılmaması gereken hata.
eski sevgilinin götünü kaldırma eşiğidir.

burun kıvırır emin ol.
Sen ayrıl yarı yolda bırak ve um ki bıraktığın yerde bekliyor olacak. Bak kardeş o kişi devam etti ilerledi fakat sen döndün aynı noktaya. Yapma bunu kardeş.
Seviyosan denenebilir bence tabi onunda seni sevdigini düşünüyosan.
ugrasilmamasi gereken konudur, biten bir ilişkiyi yeniden canlandirmak, ölüyü mezardan çıkarmak gibidir, ha olmaz mi olur?..

ölü 2 güne kokar.. ilişkiyi sen düşün.

not:seviyosan git konuş bence
Biten bitiyor.. Hicbir zaman eskisi gibi olmuyor cunku bi kere ayrilmissin bir daha neden olmasin kuskusu hic olumlu etkilemiyor. Yani gereksizdir.
Lan daha dün ayrılmışsın ne mesajı? Dur bi iki üç sene geçsin sonra düşünürsün.
4. bira.
yazsam olmuyor yazmasam gonul razi degil. ozamaaaaannn

(bkz: vela vela velvelaaaa)
Olmayan bir eşiktir. Aramak istiyorsan ara. Sonuçlarını kabul edebileceğin herşeyi yapmakta özgürsün...
Atma demiyorum ama atmadan da olmuyor.
(bkz: hayırlı forumlar arkadaşlar)

Biri yapacaktı;))
Atmayın la atmayın değmez aq.
Alışkanlık kas hafızası başka bir şey değil.

Düşün ki eline telefonu aldığında artık ilişkinizin süresine göre aylardır yada yıllardır hemen mesaj attığın yada aradığın biri var. Ama artık yok. Şimdi telefonu aldığında ister istemez rehberden hemen bulunur. Hala silinmediyse.

Biten bitmiştir geriye döndükçe iki taraf içinde sıkıntıdır. Silin rehberden yavaş yavaş içinizde o eşikten uzaklaştığınızı farkedeceksiniz.
70 yıl yaşayacaksın maksimum ölümden sonra allah cennet var mı yok mu belli değil sözlük ortalaması 20 22 yaşında olsan zaten 7 de 2 lik kısım bitmiş son 20 senede pek heyecanlı geçmeyecek malum. Kaldı mı 30 senen Ada'm gibi yaşayacağın o yüzden siktir edilip üstüne basılıp geçilmesi gereken eşiktir. Çık dolaş başkaları ile tanış. Muhabbet et.

Geri dönsen bile aynısı olmayacak emin ol
iki üç kere attım gördüğünüz gibi hiç bir sike faydası yok hatta ilerleyen zamanlarda neden boş yere çabaladım diyerek hem pişman hem de kendinize kızgın oluyorsunuz.

gencecik insanlarsınız kendinizi heder etmeyin. he diyelim çok çok sevdin o zaman git bir gül al diz çök önüne patlat bir şiir bu aşamada da geri dönmüyorsa zaten baştan beri hiç sizin olmamıştır.

(bkz: nasıl pişman oldum).
Ben 2 yıl sonra attım, kim bu oğlan diye o hayatımın anlamı yazdı ve engelledi 2 sene sonra engeli kaldırmış yazacağım ama kız kilo almış yaşı daha genç 40-50 yaşında sağlıklı olmayacağını düşünüyorum.

Soğudum nedense, şuan fb arkadaş çöplüğümün bir parçası.