bugün

iyi bir intikam çeşitidir. Evet.
TCK ya gore şantaj sucu olduğu için kendi elinizle hayatınızı mahvetmektir. Çok var öyle gerizekalilar 16-17 yasında götü boklu Picler bi acayipler ya valla. Bu nesil harbi gdolu ya da veledi zina bir çoğu. Karakter yoksunluğu bu denli artmış bir gençliğin bu ülkeye verebileceği çok şey yok.

Ha bi de hayatları boyunca karşılarına çıkacak yüz kızartıcı nitelikte bir suçtur bu. Bence az bile. Ben olsam tecavüze ugramalarini saglarim. Bir insanin haysiyetini katletmek ucuza malolmamali.
bunun dikkat çekmesi esas sorun. bence kadının ifşası bu kadar merak edilen veya ilgi çeken bir şey olmasa kimse öç almak için bu yola başvurmaz. mesela beni kimse ifşa eder diye gram korkum yok çünkü sikim daşşağım denk, toplum kadını da bu konuma getirirse hiç sorun olmaz. bunu toplum destekliyor çünküm.
Cibiliyetsizliktir.
Şerefsizliktir net.
ifşa eylemi bir nevi godoşluk olduğundandır ki bu işi yapan erkeğin gizli bir eşcinsel olduğuna işarettir.
Tabii kendisini ifşa edebilecek karakterde bir erkeğe ifşa olunabilecek materyali teslim eden kevaşelere de iki çift laf söylemek lazımdır. Güzel Kızım, sen bu soysuzla özel şeyler yaşayacak kadar çıktın, görüştün, konuştun vs vs. O zamanlar eğlencelidir tabii piç erkek! Ama madem tercihin buydu,kusura bakma, umurunda olmazsın kimsenin.
Orospu çocukluğudur. Kız orospu olsa bile yapılmaması gerekir.
ayrılma sebebi ne olursa olsun kadın ne yapmış olursa olsun yapılmaması gerekendir. orospu çocukluğudur.
erkekliğini o kadın üzerinden yüceltecek kadar (ya da yücelttiğini sanacak kadar) şerefsizdir.
Bir göt eylemidir.
sokakta gördüğümüz kızlara karşı envanterimizin gelişmesini sağlayan, hayal dünyamızın sınırlarını genişleten bir çeşit amme hizmetidir.
böyle bir şey suçtur. bilmeyenlere duyuralım.
barzoluktur.
Bağcılar kekoşarı yapmaz bunu. Aşağılık bi oç olduğunuzu gösterir. Ayrıca tanık oldum.

"Yanlış anlamayın arkadaşımın sevgilisi" capsindeki cennet mahalleli dan bilzerianı ekledim. Ardından bi kaç cennet mahalleli kız. Ve bunlara tanık oldum heöde insta snapte ifşalara çekirdekle izledim
Ani yasarsin. Olur biter. Bittiginde ani olarak kalir. Hatta bir sir olarak kalir. Iste bu erkegin kisiligini, karakterini gösterir.
ifsa ettigin an; erkeklikten ve insanliktan nasul ciktigini gösterir. Sir verilmemesi gereken kisi, güvenilmemesi gereken insan ve hic bir sey emanet edilmemesi gereken bir mahlukata dönüsürsün.
Bu tür eylemler gerceklestirenlerin toplumda yeri yoktur. Bu kiz sana ne yaparsa yapsin; yol vermesini bileceksin. O aciyi yasayacaksin. Olgunlasacaksin. Askin nefret barindirdigini da bileceksin ama böyle kani bozuklik yapmiyacaksin arkadas. Ileride kendi kizinizin ifsa oldugunu düsünün.

kizlarimiza da tip: bastan tedbiri elden birakmayin. Hayat sizin hayatiniz. Kimse kimsenin üstünde baski kuramasaydi keske. Keske ataerkil topluma sahip olmasaydik. Ne yazik ki öyle bir toplumda yasiyoruz ki; siz kadinlarin görüsleri pek kaale alinmiyor. Bu yüzden böyle kani bozuklara en basindan böyle firsatlar vermeyin. Caniniz kadar sevdiginiz babanizi düsünerek hareket edin!
aptallıktır kesinlikle...

yeni nesil de çok var bu, acıyorum bunlara..
Pezevenkliktir afedersin. Kuyruk acisini boyle ucuz numaralarla cikarmaya calisir. Evlerden irak.
bir insanın karakterine yakışmayacak hareket etme durumudur. böyle bir hareketi yapanın da insan olmadığını çok net bir şekilde söyleyebiliriz. ruhunu kaybetmenin uçkurun ve şahsi hırsın yüzünden bir canı yakmanın hiç bir manası yok.

en başında eski günlerine hatıralarına yazık değil mi?
Ayrılma kararının dogrulugunun sağlamasıdır.
kuyruk acısı olan ergen davranışı, adamlıktan bahseder ise utanır.

büyüyünce pişman olacağı davranış...

büyüme işlemi 5 yıldan 60 yıla kadar sürebiliyor.
Yapılmasa daha iyi olur ama yine de yapan kişinin tercihidir beni ilgilendirmez. Ben olsam yapmam ama.
Merak ettiğim herkes ifşa kelimesinden niye çıplak fotoğraf veyahut video çekim vs. Bekliyor ? Yalanın, hırsızlığın ifşası olamaz mı.
Bana neler çektirdin al sende beter ol dercesine bir davranıştır. Kıza yazık oldu.
Bu konu hakkında yazmaya değmez ama oldukça çok yaşanan bir mevzu. Geçen yaz şantiyede amelelik yaparken, 19 yaşlarında herifin biri, becerdigi kızı, herkese gösteriyordu. Videoya mi ne almış, buraları geçelim abi götüm gözüküyor filan diyordu hatta. Çok var yani bu tür piçler. Ayrılınca xhamsterde paylasmalar, tumblara atmalar. Her yer amatör video dolu.

Öncelikle bunu yapan erkekler hakkında konuşmak istiyorum.

Sizin sıfatinizi sikeyim amk piçleri, sizin o olmayan karakterinizi sikeyim. Nasıl zeka yoksunlugudur bu amk ? insan neden yaşar ? Şerefi namusu için yaşar lan ? Zaten becermişsin kızı, daha ne yapacaksın, daha ne yapabilirsin ki ? insan becerdigi kızı milletin osbir malzemesi haline getirir mi lan ? iğrenc amk.

Bu duruma düşen kızlara da iki çift lafım var :

Hayır yani kızım, hiç mi aklın yok senin, bu derece mi kendine saygın yok, nasıl heriflere kendini bırakıyorsun, ulan bunu yapan herife hayat kadını bile vermez amk. Onlar bile artık müşterilerini seçerken bazı şeylere dikkat ediyor. Seni anan baban bir piçin maskarası ol diye mi o yaşa getirdi ? Ciğeri beş para etmez heriflerin otuzbir malzemesi ol diye mi dünyaya geldin sen amk ? Allah sana sadece am vermemiş akıl da vermiş, aklını sikeyim senin.
Git ne yapıyorsan yap ama sırf fantazi olsun diye videoya çekmek nedir bende bunu anlamıyorum.