bugün

geri dönmek.
Aradan 1 hafta sonra nasıl olduğunu merak ettim sorusu.
arkadaş kalınmamalı enseye tokat göte parmak durumuna gelinmemeli modern olcam diye ortalığı kıllatmamalı.
pişman olmak...
avunmak icin baska sevgili bulmayin.
tükürdüğünü yalamak.
ayrıldığınız kişiye yeni sevgilinizden bahsetmek.
facebook, telefon numarası, mail adresini silip atmak.
olması gereken diye düşündündüğüm için hep öyle yapıyordum ama uygulamalı olarak doğru olmadığına tanık oldum. ayrılmış olsan da ona ait bilgiler dursun, silme. olmadık zamanda mesaj atıyorlar ondan sonra düşündur amk kimdi bu kimdi bu diye. silme, silme dursun bir kenarda.
özledim diye mesaj atmak .
-arkasından konuşmak (bittikten sonra çirkefleşmeye gerek yok açıkçası)

-yeni sevgili bulmak (bu sadece ucuz ve hayatında sürekli kendini pohpohlayacak birilerine ihtiyaç duyan zavallıların yaptığı bir şeydir zaten)

-nasıl olduğunu merak etmek (düşünmeyin arkadaşlar, artık çıkmış gitmiş hayatınızdan, sizi ne ilgilendirir ki nerede olduğu, ne yaptığı?)

-hala bir umut taşımak (bu en yapılmaması gerekendir, unutabilmek için umut olmaması gerek!)

-anıları hatırlamak (bir süre sonra hatırlanabilir ama başlarda gereksiz acı verir)

-pişman olmak (bir karar aldıysanız, ''heart disk''iniz yandıysa artık geriye dönüşü yoktur. sizi bir kere kıran bir daha kırar)

-keyifli içki sofrasında onu hatırlamak (arkadaşlarınızla güzel güzel sohbet edip içerken sizin güveninizi boşa çıkarmış gereksiz
birini hatırlamanız cidden yapılmaması gereken bir şeydir).
geri dönmek, barışmak için yalvarmak..
ooh yea hayat ne güzel diyip kendinizi kandırmayın. bu ayrılık sinsidir 1 hafta sonra çöker tepenize, ebenizin cinasel organını tersten seyrerdersiniz.

edit: cinasel organ ne la amk?
telefonla arayıp sesini duymaya çalışmak,nasılsın diye mesaj atmak.
Herşeyini silsenizde yaşayacaksınız o ayrılık acısını kaçari yok. Yokluğuna yavaş yavaş alışıp unutacaksınız.
buluşup eski günleri hatırlayıp ağlamak. insan kendini daha da çaresiz hissediyor.
kendini rezil edercesine mesaj atıp istemeyerek bile olsa taciz etmek. ayrıldın bitti. yollar ayrıldı. devam et yoluna.
onsuz da dünyanın döndüğünü hatırlayın yeter.
ayrıldıktan sonra aynı şehirde hala yaşamaya devam etmek. unutmak istemiyorsanız tabi orada yaşamaya devam edebilirsiniz. unutmak isteyenler aynı şehirde, aynı mahallede bulunmamasını öneririm. uzun süreli bir ilişkide yaşanmışlıkları unutmak için şehir ve ortam değiştirmek en güzel seçimdir. unutmak istemiyorsanız da gidin ve af dileyin yada onu affedin. başka yapılacak fazla bir şey yok.
alkole başvurup alkolik olmak. sakın sakın yapmayın. bir şerefsiz uğruna sağlığınızdan olmayın.
sarhoş olup eski sevgiliye mesaj atmak.
sakın sarhoş olmayın. ve arama arzusu geldiğinde telefonu kırın felan ama aramayın.

amaan ya da arayın hakettiyse sıçın ağzının orta yerine rahatlayın bana ne yaa.

siz yine de aramayın. biz iki kişiyiz. diğeri az deli onu dinleme beni dinle, arama kırarım kafanı.

hade öptüm bye. *
sigara dalının üzerine ismini yazmak.

bir süre sonra aşırı aptalca geliyor.
sevişmek. sonra işler karışıyor. vay efendim benle ayrıldın yine de sevişiyoruz ama sen başkalarına da gidiyon. kafa ağrıtır.
ona dair her hangi bir şey yapmayın. evet hiçbir şey yapmayın. en ufak bir şey bile yapmayın. sosyal ağlardan takip etmeyin onu sağdan soldan sormayın. unutun mk.
Unutmadan ,başka bi ilişkiye başlamak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar