yaz tatili girmeden sevgiliden ayrılan, yaz tatili bittikten sonra sevgiliye tekrar dönen insan tipidir.
henüz ayrılık seksini yapmamıştır.
3 ay sonraya zandevu verilip zaman geldiğinde ekilesi sevgilidir.
bazı nedenlerden dolayı severek ayrılmış, akabinde ayrılığa ancak üç ay dayanabilmiş sevgilinin geri dön çağrısıdır.
ayrılmakla kalmayıp, tozlu sandukalara kaldırıldığından bihaber zat-ı şahanelerinin üzerine biriken herşeyin kusulmasıyla da sonuçlanabilecek interaktif durumdur.
kolay olmayan bir yola baş koyulmuştur, kimse gelip kaşımasındır.
'ruhumda gizli bir emel mi arar,
beni hülyalara salan gözlerin' le desteklenirse de; birkaç gün, hatta opsiyonel olarak birkaç ay içinden çıkılamayacak durumlara sokar adamı.
uzak olsun, katlanayım..
(bkz: iflas eden tüccarın eski defterleri karıştırması)
üç aydan kasıt recep şaban ramazan aylarıysa dini bütün sevgilidir.
(bkz: aynı nehirde iki kere yıkanılmaz)
birde bunların üst modeli vardır. 3 ay'da bir gelip sizin zürriyetinizi siker. kavga eder gider. 3 ay sonra bir daha gelir. ne kadar bozuk olsada onsuz kurduğunuz kaotik düzeninizi bi temiz siker. yine kavga edersiniz yine gider. ama 3 ay sonra yine gelir. böylece sizin gelmiş geçmiş tüm ahvalinize rahmet okutur.
lütfen hayatımdan siktir olup gider misin diye cevap vermek güzel bir davranıştır.
kimi zaman tanıyamadım ? ya da sen kimsin ? cevabını alabilen şahsiyettir.
eski sevgilidir.
http://www.timsah.com/Tulay-geri-don/e0P0MmEjICR
boşta kalmış ve oyalanmak için yeni birini arayan kişidir.
hiç umulmadık bir anda arayan eski sevgili.. ya canı acıyordur ya da canı çekiyordur.
sevgili bulmuştur, ben seni unuttum naber demeye getirmiştir lafı.
(bkz: ayrıldıktan 1 yıl sonra mesaj atan eski sevgili)
Nedeni ayrılık şekline göre ve kişiye bağlı olarak değişir.Pişmanlıkta olabilir,özlemekte,can sıkıntısıda.
hayatını alt ve üst etmek için yaratılmış şahsiyettir.
eğer bu sevgili bayansa muhtemelen bir falcı ona şöyle demiştir.
' 3 vakte kadar bir mesaj atacaksın eski sevgiline' sırf fal çıksın diye atanlarını gördüm ben. yalan yok öyle diyorsam öyle olma ihtimali yüksektir.
Ayrılmadan önce mesaj atmasıyla kıyaslanınca daha heyecan veren olay.
benimde planladığım durumdur. eski kız arkadaşımda kalan bazı eiyalarımı alabilmek için yoksa özlediğimden değil.
e'skilmiştir o boşver.
tatil dönüşü hal hatır sorma ayağına tıpış tıpış kürkçü dükkanına dönen ama muhtemelen avucunu yalayacak olan zat-ı muhteremdir.
bu sevgili bir de ilişkinin terkedeni olur genellikle.