bugün

vurduracak kimseyi bulamamış olan sevgilidir.
Tam unutmaya çalışırken yeniden kendini hatırlatmayı başaran adı anılmayasıca mahluktur.
kontörü bitmiş sevgilidir.
"rüyamda seni gördüm,iyi misin ? "
cümlesindeki 'seni köpekler gibi özledim'i bulunuz.
kenan doğulu-aklım karıştı şarkısının gönderilmesi farz olan sevgilidir.
salaktır.
benimdir lan!
bu kadar sövülmemesi gerekir, zira ya unutamamıştır ya da siz ondan da önceki eski sevgilinize geri dönmüşsünüzdür, haliyle o da bunu gururuna yedirememiştir. bundan dolayı da olabilir, çok yüklenmemek gerekir.
en kötü ihtimalle 'görüşmek istemediğimi söylemiştim, ne oldu?' diye çemkiren nefret dolu bir mesaj yazarsınız cevaben, o da kendini 'sanki hiç hayatınızda olmamış/hiç sevgiliniz olmamış/siz ona hiç bir battaniye altında bir ömür vaad etmemişsiniz' gibi hissediverir. valla lan!
tam unutup hayata devam ederken kıçında bitmesi sinir bozucudur.
3 ay sonra ya sevgili bulmamış yada ayrılmış msj atmıştır. yapılmaması geereken bi eylemdir. üzücü can sıkıcıdır.
hem terketmiş hemde geri gelmeye yelteniyorsa, siktirgit denilesi kızdır. aramış aramış aradığını bulamayınca eski sevgilisine yavşayan kızdır. 3 ay nerede ne bok yedin diye sorarlar adama.
Boynu altında kalacasıdır.
o kadar zamandan sonra bide utanmadan gece ' uyudun mu'? yazar gelde yamultma sen öyle eski sevgiliyi. yok uyumadım çayı demledim seni bekliyodum; diyede cevaplanabilir.
ya acı çekiyordur,

ya da canı çekiyordur.
küçük yaşlarda ise olabilecek durumdur. fakat insan büyüdükçe bu durumun olması imkan dahilinden çıkmaktadır.
canı çeken aradığını başkasında bulamayan eski pislik ee kaka denecek türden sevgili.
(bkz: kimsin)
yanlış attığı düşünülüp dikkate alınmaması gereken durum.
önce çekip giden, sonrada gecenin bir yarısı "nasılsın" diye mesaj gönderen pişmanyaktır.
Durup dururken, alakasız bir zamanda arayan eski sevgililer ikiye ayrılır, canı çekenler, acı çekenler...*
okunmadan numarası ve mesajı silinecek eski sevgilidir.
not:numara ve mesaj engellemede yapılır.
özellikle bayramları seçen kaşar ruhlu sevgilidir.
3 ay değil de 6 ay civarı sonra geri dönen sevgiliye mesaj atıp hayatını matkap stille sikmişliğim vardır, bir kız ismi uydurup ayça sen misin? demiştim çok bekledim ama bir daha mesaj atmamıştı.
bu sevgili bir de ilişkinin terkedeni olur genellikle.
tatil dönüşü hal hatır sorma ayağına tıpış tıpış kürkçü dükkanına dönen ama muhtemelen avucunu yalayacak olan zat-ı muhteremdir.
e'skilmiştir o boşver.