bugün

Bir gün sonra bulmamistır zaten vardır o yüzden diğerinden ayrılmıştır .
hipergamisini tatmin ettirmek isteyen kızdır. kızlar aşık olmazlar, sevgi beslemezler.

erkeğin statüsüne ve mülküne hayranlık duyar sadece. hipergaminin ne olduğunu araştırmanızı tavsiye ederim.
Yobazdır.
Bulmamıştır. O hep vardır zaten.
Ne yapsın yas mı tutsun kızıdır.
sevgilileri yedekte tutan kızdır. biri olmuyorsa diğeri olur hesabı mavi boncuk dağıtırılar. maymun gibi daldan dala atlarken sağlamını tercih ederler. bir dala tutunmadan ötekine atlamazlar. bu birazda kişlilk bozukluğudur aslında. yalnız kalma korkusudur.
sizi sevmiyen yada çok sevip çabuk unutmaya çalışan kızdır. çok sevip çabuk unutmak için başkasına gitme olayını hala çözmüş değilim.
30 kapıdan birini kapamış diğerini açmış olan kızdır.
ölünün soğumasını bile beklememiştir. yuh lan. evet.
ayrılmadan 1 gün önce zaten vardır.
erkek böyle bir şey yapsa en fazla çapkın olur. ama kızlar yaptığı zaman kaltak, fahişe veya orospu oluyorlar. kızlara acıyorum lan. çok kötü bir durum. şöyle bir örnek verim; seks sonrası erkek yapmış * oluyor, kadın yapılmış * oluyor. şimdi hangisi kulağa daha hoş geliyor. yani ne kadar kötü, ben dün gece çok kötü.. , neyse anladınız siz.
hızlı ve öfkelidir. evet.
Ayrildiktan bir gun sonra sevgili bulan picin kiz versiyonudur.
çapkındır o çapkın...*
hırsından ayrıldığı sevgiliyi çatlatmak için arkadaşını sevgili rolüne sokmuş kız da olabilir.

bazı şeyler göründüğü gibi olmayabilir de...
boynuzu yemişin oğlum. daha seninle sevgiliyken elemanı bulmuş.
bu nedenle "ayrıldıktan sonra bik bik" ederek hedef şaşırtma.
kafasını duvara sürtüp kıvılcım çıkarsan da akıllanmayacak, egosu bir türlü tatmin olmayan sürtüktür.
Öncesinde yeni sevgilinin yeri hazırlanmıştır. Ondan sonra eskisine tekmeyi atmıştır. (bkz: çirkin sen kenerda dur ben bir güzel bulana kadar).
(bkz: erkek avcısı cici kız modeli).
yedekli çalışıyordur.

pişman edilmeli.
ağzını yüzünü sikip dağıtman gereken insan.
ayrıldığı erkeğinin verilmiş sadakası olduğunu düşündüğüm kız.
i.k 'da yenibiris.com
o.k 'da yenibiri.com
hafifmeşreptir. ancak bu işte en acıklı olan durum 1 gün sonra bulunanın aslında aylardır var olduğu gerçeğidir. Haa birde boynuzları unutmamak gerekir.
bir öncekinin hiç olmadığını gösteren kız. zira seven en az 6 ay dan önce kendine gelemez.