hepsi geri döner siz sadece ayrılık sonrasında sesinizi çıkartmayın. Kayıtsızlığınızı ortaya koyun tüm bağları kopartın. onu gerçekten bitirdiğinizi hissettirin. Eğer siden haber alamazsa merak ve özlem zamanla geri dönmesini sağlayacaktır. Döndükten sonra ister kabul edin iter şutlayın artık orası size kalmış.
siktir git, ne halin varsa gör diyin.

bi süre sonra; nasılsın? diye mesaj atacaktır.
ayrıldıktan sonra hayatına o hiç girmemiş gibi, hiçbirşey yaşamamış gibi devam edin, kendisini hatırlatmak için dönecektir. tabi yine gidecek.
Bence gerek yoktur.
görsel
iplemeyin 1 hafta içinde mesaj atacaktır.
bu aralar bayram trafiği var hiç bir yoldan dönmesini önermem. fakat ille de dönücem diyorsa tem'i tercih etsin.
ctrl + z yap geri alır.
yok abijim. gidin başka şeylerle uğraşın lan. manyak mısınız paranoyak mısınız geri getirince avcunuzu mu yalattırcaksınız?
Son aylarda sıkca yaptım sonuç olarak denemeye karar verdik ama sonu yok yani.
bu kadar üstüne düşülmemesi gereken konudur. ayrılmışsan ayrılmışsındır, peşinden koşmanın ne manası var?
başka birini bulduğun da zaten onu unutacaksın. birinin yokluğunu bir başkası unutturur.
Ugraşmaya değmeyen yollardır. Bir kere ilişki bitmişse eskisi gibi olmaz artık.
Döner gelirse senindir. Biz dürüm söyledik. (ıyyyyy. iğrençti kabul. )

Düşülmemesi gerek. Hem boşver gitsin. Aynı derede iki kere yıkanılmaz demişler. Gelse bile geri gitmesi uzun sürmez.
görsel
Gelmez arkadaş gelmez. Artık gurur falan kalmamış iş inada binmiştir ondan gelmez.
haksızım , pişmanım , köpek gibi seviyorum , allah benim belamı versin.

aklı yerinde arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum.

edit : paraya tamah etmez , parayla alakalı şeyler söylemeyin.

edit 2 : ulan göt gitti dedik de başkasına mı gitti amk , başkasına giderse döndürmeye çalışan orospu çocuğudur zaten , salt olarak terk edildim onu çözmeye çalışıyorum şurda.
Malların ihtiyaç duyduğu yollardır. Ne midesizlik lan gideni geri getirmek için doğal halinizden vaz geçip böyle şeylere baş vurmak.
kredi kartımın limitini arttırdım vee süprizzz sana mangodan tam 5000 tl'lik hediye çeki de. yıldırım nikahı garanti.
Seven gitmez giden gelmez oluruna birak seviyorsa gelir gelmezse kapi acik.
görsel
bunun için şunu bilmek gerektir.

1-Kız ile neden ayrıldınız ?

Eğer ki kızdan ailevi sebeplerden dolayı yani onun ailesi istemiyor yada sizin aileniz istemiyor diye ayrıldıysanız siktir edin döndüremezsiniz.

Eğer kötü bir alışkanlık yüzünden ayrıldıysanız bu alışkanlığınızdan kurtulduğunuzu veya onu absorbe ettiğinizi kıza-erkeğe gösterip , ikna edebilirseniz geri döndürme ihtimaliniz yaklaşık %80'dir.

Eğer ki aldatma var ise niteliğine göre değişmek ile birlikte %25'lik bir ihtimal ile döndürme imkanınız vardır demektir.Bunun için aldatmanın niteliği eğer ki cinsel münasebetliyse %10 değil ise %15-20 civarındadır.Cinsel münasebetli davalarda kazanıldığı görülmemiştir onun için bu durumda da çok üstelemeyin giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir.

Sevgilerimle.
biraz daha içirin...
sensiz gece gözüme uyku girmiyor deyip duygu sömürüsü yapın.
size doğru gelirken tekrar geri döndürerek kendisinden temelli kurtulmanızı sağlayacak yollardır.

öbür türlüsü sıkıntı.
vücut yapın.. koyun instagrama..gizliliği kaldırın.. 1 hafta bekleyin..
mission completed!