seven bir insana yapılmış en büyük adiliğe imza atmış lanetli insandır.

seven insan diyoruz dikkatinizi cımbızla çekiyoruz efendim;ağlamak güzel şeydir, hatta cinsiyete vurulmaması gereken birkaç şeyden birisidir.böylesi insanlar ağlamanın bile kutsiyetini alır götürür ya geride kalan ona üzülür.

aslında doğru olan biten bir ilişkinin giden bir insanın arkasından konuşmamaktır;işte bu mesnetsiz hareketler inanılan bir çok şeyi, en önemlisi bireylerin birbirine duyduğu samimiyeti alır götürür,sitem insanın gırtlağına gelir dayanamaz da böyle bembeyaz bir sayfaya indiriverir içini...

(bkz: allahından bul)
ben seni bırakamıyorum, ama sen beni bırak diye ağlıyordur belki...
aaah düş yakamdan diye ağlıyor da olabilir...
mutlu olduğuna inanmaya çalışmıştır, ama belki mutlu değil de mutlu gibi olduğunu anlamıştır. kimse de ne yazık ki kendinden değerli değildir, insan doğası bencildir.
güzel günler yaşanmıştır, en kötüsü akılda hapsolmuştur, ilişki ayrılık sahnesiyle kazınmıştır hafızalara.
kötüyü yok etmek biraz zaman alır...ama sonunda denir, açık ola yolu...
iki arada bi derede kalmıştır kalsa gurursuz gitse onsuz sonucunda onsuz olmayı tercih edip bunun sonucundada ağlayan sevgilidir.
ağlamanın faydası olmaz. kas gevşetici tavsiye edilir. *
artık düş yakamdan diye yalvaran kişinin ta kendisi.
timsah gözyaşları döken sevgilidir. lan hem ayrılalım diyorsun hem de ağlıyorsun, ayıp be.
bir de bu gözyaşlarıyla birlikte ben seni hak etmiyorum derse, ıslak suratına tokat atılası bir hal alır.
herşeyini paylaşmışsındır. bazen morali bozulmuştur ona sen unutturmuşsundur. ve yine ona ilk kez hissettiklerini söylediğin zaman çalan melodileri hatırlarsın birden. Bazen bir ayrılık şarkısıyla başlayan aşk yine aynı şarkıyla biter. artık başkasını seviyordur. Ya da öyle düşünüyordur. kimin umrunda. ona onsuz yaşayamayacağını söylersin o an yapabileceğin tek şey budur çünkü. Ve yeniden doğduğun ilk gün çalan o şarkı yeniden çalar, vücudun artık fazlalıktır senin için. onun vereceği yanıtı bile bile beklersin;

"..she wept and whispered: i know"
seviyordur ancak yeterli olmadığını çok iyi anlamıştır.
mutlu değildir, huzurlu değildir, güvenmiyordur da.. mantıklı olan ayrılmaktır. emekleri bugüne kadar hiç değer görmemiştir çünkü. hep kullanıldığını hissetmiştir. sevgi görememiştir mücadele etmiştir ama olmamıştır.
ağlıyordur, emeklerine, kendini bu kadar düşürdüğüne, ayrılalım derken içi acıyordur hala. ağlıyordur, böyle canını yakan biri için ağladığından kendini aptal gibi hissediyordur aslında, o yüzden ağlıyordur. * *
başkaları tarafından çok ağlatılacak, ömründe ağlayacak şey görmemiş angut insan.
şeker verilp teselli edilmesi gerekir. kafasını da okşayıverin. "ıngaaaa" sesi çıkar bu tiplerden. belki ultra prima'nın esnek bantları, esnekliğini yitirmiştir. altını da değiştirin eliniz değmişken.