bugün

en asil duyguların insanından duyulan beklenmedik söz.
-ayrılalım ama sevişmeye devam edelim...
-iyi de biz hiç sevişmedik ki?
-olsun, değişiklik olur.
operasyon kararı almış ensest yapışık ikiz söylemi. *
aşk kavramını anlayamamış çiftlerin birbirlerine söyledikleri sözdür.
boksçu1: ayrılalım ama sevişmeye devam edelim.
boksçu2: bende mecal kalmadı usta.
boksçu1: az daha devam edelim o zaman.

(15 raundlu ağır siklet maçının son raundlarında beyin *mcıklaması nedeniyle önsevişmeye dönen müsabakadan..)
hakem: düüttt. ayrılın,, ayrılın.
ben zaten seni şişme kadın olarak görüyorum düşüncesine sahip bünyenin söylemidir. Mevzu zaten seks için başlamıştır ve sadece seks olarak devam etmesi bünyenin asıl emelidir.

Zaten bütün aşklar seks için başlar. Salak kızlar da bunu yer.
bazen iliski oyle bir boyuta ulasirki insan konusmadan ve akabinde kavga etmeden sadece sevismek ister. buna istinaden, "eger" iki tarafta onayliyorsa bir sure icin heyecan verici bir aktivite olabilecek tekliftir.

ayrica bu teklif;

ne ayri ne de birlikte yapabiliyoruz..sorununun belkide tek cozumudur.
arkadaş kalalım teklifinin açılımıdır. gerekirse sevişir demektir yani. çift taraflı bir talep olabilir, valla ilgilenmiyorum tercihlerinizle ama hatun kişinin bunu matah bir şey sanıp sonunda beklentilerinden ötürü hayal kırıklığı yaşayıp zırlamasına da fena halde gülüyorum. aynı duruma düşen erkek var mıdır bilmiyorum, ama bu sevişme işlemlerinden bir sonuç beklemeyin bari.
karşılıklı olarak beklenen bir eylem de olabilir. ihtiyaç vardır, bunca zaman elinde beslemişindir, alışmışdır vücuduna. elinle ele vermek öncesi son hazırlıklar. çok hoş değil açıkcası.
başka kimse mevzuda yoksa zamanla oluşabilen bi durum olabiliyor. ten konuşması. senden bağımsızca gelişen bir eylem hali.
Kötü talihsiz bir cümledir.Madem duygusuz sevişmek istiyorsun,git kendine bir şişme kadın al.Hoşuna gitmedi mi o zaman sol ya da sağ eliden yardım al..
bir nevi alan memnun satan memnun durumu. bu nasıl * sektör lan.*
sorumluluk almadan ve para vermeden sevişmek isteyen bir insandan gelebilecek bir teklif.
iğrenç, düzeysiz ve ahlaksızca algılanması muhtemel olan fakat özünde acizliğin, caresizliğin ve masumiyetin sebeb olduğu tekliftir.
karşında durup sana bu ilişkiden adam olmayacağını, artık seni eskisi kadar sevmediğini ve ayrılmak istediğini söyleyen insanın o asla görmek istemeyeceğin ifadesiyle yüzüne bakıyor olması esnasında bile sırf hala gözleri gözlerinde olduğu için bir yandan ayaklarının üzerinde durmakta zorluk çekiyor ve kalp atışlarının korkunç ritmine alışamıyorsan; kısacası karşındaki insanı hala taparcasına seviyorsan ve onun aşkı olmadan yaşayamayacağını düşünüyorsan son çare olarak bu teklife başvurmak zorunda kalırsın.
ya öleceksindir ya da gururunu, ahlakını, sevgilinin gözündeki itibarını -ki senden ayrılmayı istiyorsa zaten onun gözünde bir itibarının bir değerinin kalmadığı yalanına kendini inandırmaya çalışacaksındır- yok sayıp bu soruyu soracaksındır.
en azından sevişirken birkaç saniye gözlerine bakabilirim'in hesabını yapacaksındır.
(bkz: ivit ivit ivit binlerce kez ivit)
sevişirken ayrılıp biraz soluk alıp tekrar sevişelim manasınada gelir. Keza burada asıl oğlanın bir suçu bulunmamaktadır. Tek suçlu onu yanlış anlayan partneridir. *

(bkz: seviş babam seviş)
kızı sevgiliykende sevmeyen çocuğun ahlaksız teklifidir.

yıllar önce böyle demiştim. ama şuan mantıklı geldi lan. demekki 16 17 yaşında düşündüğünle 20li yaşların ortalarına doğru düşündüğün arasında dağlar kadar fark varmış *
söylemden söyleme farklı anlamlar yüklenebilecek istek. ahlaksızlık ve kullanışmışlığı gösterebileceği gibi çaresizliği de yansıtabilecek olandır.
abartılmaması gereken eylem. insanlar kendi seçimlerini kendileri yaparlar. ister ayrıldıktan sonra sevişsinler, ister birlikteyken sevişsinler ister hiç sevişmesinler.

bu tür bir ilişkide sorun ancak kendini kullandıran bir taraf varsa ondadır. yoksa karşılıklı çıkar söz konusuysa konuşmaya değmez lakin kendini kullandırıp harap eden sevgi dediği saplantısı uğruna bu tür eylemlerin içinde bulunanın vay halinedir.
sadece cinsel birliktelik sırasında kişiler paylaşım içerisindeyse ve ve sadece bu durumdan zevk alıyorlarsa gayet mantıklı bir ilişki şekli. Duygusallığı denedik olmadı ama tek tutar tarafı yatakta çok güzel diyen çiftlerin yol haritası,,,
karşısındakini sadece bir et yığını görenlerin söylemi.
alan ve satan memnunsa söylenebilecek en güzel söz.
uzaktan şevişiriz o zaman.*
malesef kendi içinde tutarlı bir mantığa sahip bir düşünce.tutarsız mantık olur mu .bilemiyorum.saat geç olmuş.benim de.uykum geldi zaten.
ayrılalım ama sevişmeye devam edelim;karşınızdaki insanın size doyamadığını gösterir.iğrenç bir tekliftir.
*sevişmeyip beraber olmaya devam etmekten iyidir.