bugün

fakir ve varoş kesmin yapacağı aptalca bir eylemdir. bir kadınla ikinci kere yatmak, aynı yemeğin ikinci tabağını yiyecek kadar kabak tadı vermektedir. birde yattıktan sonra bağlanan insanlara acıyorum.

tanışırsın, birlikte olursun, kadının kalitelisine binersin sonra o yoluna sen yoluna. kişinin ruh sağlığı açısından daha fazlası olmamalı.
kesinlikle katıldığım önermedir.

madem amaç seks aynı kişiyle 2 kere yatmak niye?
aynı kitabı tekrar okumak gibi,gereksiz mi bilinmez. fikrimce insan yalnızca sevdiği kadınla tekrar birlikte olmalı.
müzmin bakir, erkek kezban söylemi.
hayat kadınına aşık olan kişinin sol gösterip sağ vurmaya çalışması durumudur, son cümle durumu gayet güzel anlatıyor.
(bkz: salağa yatmak)
(bkz: erkek kezban)
amac sadece seks ise bile hatun yatakta iyiyse, sana ayrı bi haz veriyorsa saçma olmayan durum.

(bkz: neden aynı pudingden bi daha yemeyim)
para verip de ilişkiye giren erkeğin sarfettiği cümledir..**
babasından görmüştür.*
annesinin cinsel hayatı konusunda meraka ve şüphelere neden olan yazar söylemidir. (bkz: rich man) babası da kendisi gibi düşünüyorsa, yazarın babası olan şahıs, yazarın annesinin başka insanlarla cinsel ilişkide bulunmasını doğal karşılamaktadır ki şahsen pek etik bulmadım bunu. ama sonuçta tercih meselesidir, her şeye rağmen saygı duyulmaktadır.
(bkz: aynı kadınla ikinci kez evlenmek)

daha beterleri varmış, düşman kıçına.
bu nasıl bi kezbanlık tanrı aşkına söylermisin boby?
trollerdeki zeka eksikliğini bize gösteren hede.
şimdi bu arkadaş büyük ihtimalle yan sekmede xhamster' da film izlemekte, annem halk ekmek almaya çıksa da ben de aleti bi sıvazlasam diye düşünmektedir. okulda hoşlandığı kızdan ders notlarını isteyene dek heyecandan yüzünde 25 tane sivilce çıkmıştır. zaten kontörü de yoktur bedava sms kullanarak kıza yaklaşmaya çalışıyordur.

he yavrum he aynı kadınla evet evet aynı kadın he.. kapı kapandı annen çıktı galiba hadi sıvazla hadi bakmıyoruz.
cool adam olma çabasında olup bakkal remzi kıvamında entry yazan yazar Saçmalığıdır.