bugün

ilişki ve flört uzmanı olan dişi bireylerin cevaplaması beklenen sorudur.
linç ve eksilelenmeyi göze alarak,bir erkek olarak cevabım 3. karşıyım bu duruma ama soruya istinaden 3 dedim. o 3'de şöyle;

-birincisi ciddi sevgili

-ikincisi kaçamak. bi his var ama tam olarak sevgililik değil.ama onunla görüşmek,sevişmek için zaman yaratmaya çalışmak,stres olmak.

-fuckbuddy. sadece penis boyundan,performansından dolayı görüşülecek arada duygusal bağ olmayacak. ha burada önemli olan husus iki tarafında birbirine sıkıntı çıkarmayacak,darlamayacak tipler olması.

tekrar söylüyorum karşıyım.tek eşlilik güzel şeydir. ben kendimin bu durumda kalmasını istemem o yüzden karşımdaki kadına da bunu yapmam. lakin soruya istinaden cevap,etrafta gördüğüm kişilerin çoğu bu şekilde takılıyor.
Hiçbirinin diğerlerinden haberi olmaması gerektiğinden, birlikte olunan erkeklerin salaklık derecesi ile hanım kızımızın; libido ve karaktersizlik düzeyine göre değişen sayıdır. Yok eğer bile bile oluyorsa, bunun adı hanım için de ayrı sıfatlarla erkek için ayrı sıfatlarla anılan, sevgililik olmadığı kesin olan, başka bir şeydir.

(bkz: geçmiş olsun)
(bkz: keçi boynuzu ve faydaları)
allahınız varsa 1.