bugün

büyüdüğünde şarkıcı olacak ve bu hikayesini anlatacaktır. şimdi şarkıcı olupta tüm röportajlarda sıkılmadan aynı şeyleri anlatan tüm bayan sanatçılardan biri olacaktır.

+ evet yeşim hanım müzikle ilk tanışmanız nasıl oldu ?
- valla ben çocukken bile elime saç fırçasını alır aynanın karşısında şarkılar söylerdim. bide annemin kocaman topuklu ayakkabılarını falan giyerdim çok tatlıydım yeaaa.........
*
muhtemelen ergendir ve ya büyümüş de küçülmüş dediğimiz cinsten bir çocuk da olabilir ancak gıcık olduğu kesindir. fazla amerikan filmi izlemiştir. büyüyünce de american sweatheart olmayı düşlemektedir.
önceki akşam gece yarısına kadar sevgilisiyle konuşmuş, sabah onun günaydın mesajıyla uyanmış, aşk dolu ve mutlu kızdır. sevgilisiyle buluşacağı günün sabahında bu mutluluk tavan yapar, kimi zaman hayat maximumda reklamları gibi zıplatır, kimi zaman elinizde fırça ayna karşısında şarkı söyletir, kimi zaman arka fonda bedükten gel aşka çalıyormuşçasına amaçsızca dans ettirir.
98 li yazar değildir bazen.
Kapıyı açtığınızda aniden normale dönecek kızdır...
anne ben popcu olacağım diye başa bela olacak tiptir.
ergenden başkası değildir.
sadece saç fırçası kullanılmaz. fakat sesi güzelse zararı yoktur. (bkz: ben) (bkz: parfüm)