bugün

genellikle gözlüklü kızların ismidir.
kulağa yabancı dilmiş gibi gelen güzel bir kız ismi.
sevdigim bir kadin ismi. fonetigi guzel.
Aya ait olan anlamındadır. Zaten hepimiz bir şeylere ait değil miyiz.
çok saf ve mal olurlar.
Tek sevdiğim birtanem canımın içi, öpüldün.

Tanım: sevdiğim kızın ismi, en güzel isim.
sevdiğim bir isim.bu isme sahip kızlar çokta güzel olurlar genelde.
bu isimde bir kız sevmiştim sözlük.sonra bir eşeklik edip kavga ederek ayrıldım.sonrası yıllar sonra süren pişmanlık ama ne fayda giden geri gelmedi.ayrıca güzel isimdir.
(bkz: aylin şallı) .
Arka sokaklardaki polis. Genelde oturuyor.
yengenizin adıdır.
sevgilisi olmayanlar fazla vurmayın lan.
hayatım boyunca nefret edeceğim,sahip olan kişileri hayatıma herhangi bir sıfat ile almakta tereddüt edeceğim isim.
kendini arkadaşlarının anılarını dinleyip onlara kendi beyin kapasitesinde tavsiyeler verdiği için psikolog sanan kız ismi.
geneli çirkin olur. düz saçları vardır. sıradan bi tiptir. kolay vurdurur.
Muhteşem ve kocaman ela gözler, saf bir gülüş ve yumuşacık saç sahibi bir kiz ismi.

Not: yanlis anlaşılmasın hoslanmiyorum.
1.63 lüklere bakmayan kız ismidir. ahaahah. panpa nabıyon. *
siyah uzun saçlı, ince uzun boylu, beyaz tenli, ebebeynleri muhtemelen aydın görüşlü (kemalist) emekli memur olan, üniversite diploması sahibi, zayıfın yanında güçlünün altında (thatcher gibi), haksızlıklara karşı efkarlanıp bolca sigara tellendiren, odağının belirlediği kitapları kavrayabilmek için bolca kahve tüketen, oryantalist, anasının izinde herhangi bir hanım kızımızın adıdır.
(bkz: #15247042)
i lynn, şeklinde türemiş zamanla aylin olduğunu düşündüğüm isimdir.

- hello, i'm turk 22 cm var.
+ hi, i'm lynn
- aylin ?

yazar notu: bahsedilen ölçü internette türk milletini yerin dibine sokanlar tarafından kullanılan genel birimdir, örnek amaçlı kullanılmıştır.
birleşik kelime gibi görünür. ama kelime benim tarafımdan çözülememiştir. enteresan kişiliklere verilebilme olabilitesi vardır.
Çok güzel bir isimdir.
türk-alman girisimi sayesinde ortaya cikan kizlarin cogunun isimidir.
AYLiN Türkiye'de en çok kullanılan 148. isim (... 146. muhammet, 147. ersin, 148. aylin, 149. cihan, 150. cüneyt, ...). Ülkemizde yaklaşık her 718 kişiden birinin adı AYLiN ve ismin yaygınlık oranı binde 1.39.

AYLiN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 13-02-2009 21:28 itibariyle yaklaşık 99,974 kişinin isminin AYLiN olduğu ve AYLiN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1652 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

AYLiN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 5.70 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,743 AYLiN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada AYLiN sayısı her yıl 15 kişi artıyor.

AYLiN Türkiye'nin en yaygın 148. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 148. ad ise Ernest ismi. AYLiN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 146. Luis 147. Rebecca 148. Ernest 149. Julie 150. Jerry isimleri de sayılabilir.

http://www.ismiDidikle.com'dan alınmıştır.
liselidir.
(bkz: on numara kadın)