bugün

olay cok basit,

hicbir sucu yok varsayimindan hareket edelim,

hicbir sucu olmadigini kanitlamak icin belge aliyor, almanya`ya giris yasagim yok diye, fakat bu belge eksik yada problemli cikiyor.

artik bu soylemin en kestirme yolu Almanya`ya gezi duzenlemektir. yapamiyorsan yasagin var demektir. o halde gösterdigin belge problemli.

deniz feneri olayinda almanyanin pustlugu var milyonlarca eurosunun disari gitmesini istemiyor.

fakat bu durumu kabullenmek yerine benim almanyaya girisim serbest diye bir yalana basvurmak kendi icinde durust olmayan bir eylem.

hadi butun bunlari gectim, temsil ettigin sinif sayende buyuk bir zan altinda.. en azindan bunlari zan altinda birakmaya hakkin yok. istifa gibi bir secenek hic mi aklina gelmez.

istifa et bir arastirma komisyonu kurulsun, olayi arastirsin, temizlen öyle gel.
türkiye'de istifa müessesesinin hiç bir şart ve ahvelde siyasetçiler, bürokatlar, askerler vs. altarnatif olarak, kendine, milletine, makamına saygı, makamının saygınlığını kollayıcı bir unsur olarak görülemediğinin sekinbinbeşyüzkırkikinci delili.

tamam elin japonu gibi kendini uçurumdan aşağı yuvarla demiyoruz.

velevki suçsuzsun. ama adın o kadar kirlendi ki artık sadece kendini değil makamına da, hükümetine de bulaşır oldu.

hiç mi aklına gelmez istifa etmek?

git aklan, aklanacaksan!

sonra göğsünü gere gere çık milletin karşısına, çık başbakana tekrar görev iste!

bu kadar zor mu bu iş?

bu kadar mı tatlı o koltuk?
televizyonlarda boy gösterdiği esnada sol üst köşede "olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar" logosunun yer almasını istememe neden olan kişi.
almanya'ya giriş yasağı olmayan, almanya'dan çıkış yasağı olan kişi.
kendisine rtük'ün izin verdiği şekilde sesleneyim de beni iyi anlasın kişisidir. sesleniyorum;.......... ........... ........... ................................. ..................... ............... .................. lan.
hala yüzsüzce işgal ettiği makamda kameraların karşısına geçip poz verebilen bir adam. kendisini kucaklayanların bülent arınç'ı sevmeyeceği ortadadır.

zaten bu ülkede nerede bir yolsuzluk, bir adilik varsa savunusunu yapanlar bellidir, evet bu ülkücülerdir. tabi bunun istisnaları da mutlaka vardır. benim ülkücü arkadaşlarım da var.*
poposunu meclis koltuğundan ayıramayanlardan tek farkı rtük başında olmasıdır.
şu aralar evraka zarar vermek hususuyla boğuşan, badem bıyığıyla her daim içime sinmiş asil insan, yüce rtük başkanıdır. taraf gazetesinin yaptığı haber yüzünden bir kısım medyanın yeniden kendisini gündeme getirmeye çalıştığını ifade ederek savunuyor ve kamu vicdanına havale ediyormuş bir şeyleri. ah canım benim yahu. aynı gazete dün kendisine ''dolandırıcı çıktı'' diye baş sayfa girdi ne tuhaf. ama o kısmı ihmal edebiliriz. önemli olan zahid amcamın içime güven aşılayan, serinlik veren, islamiyet kokan o güzel bakışları. beni biri soyacaksa da böyle bir mümin soysun kardeşim. duruşundaki, gönlündeki temizlik yeter adamın.
işgüzar avukatlara sahip bahtsız insan. sen tut adamı aklamak için olmadık şeyler yap. vay hiperaktif avukatcıklar sizi.
(bkz: başbakan olacak adam)
gidişin olsun da dönüşün olmasın kişisi. görev süresi bitmiştir.
başkanlık görevindeki süresi bitmiştir. üyeliği devam etmektedir.
muhtemelen topuklayacaktır, almanya hariç güzel bir ülke bakıyordur..
rtük başkanı olmasından çok; eski meclis başkanı bülent arınç'la girdiği polemiklerle ve karıştığı iddia edilen yolsuzluklarla gündeme gelen eski rtük başkanı.
alman savcı açıkca ''deniz feneri'nin kuryesi'' diyor.
zahid bey pişkin: sahte belgelerle komiklik yapıyor.
belli ki arkası sağlam!
pes!
pes değil de yuh artık!
bir kadına omuz atmayı düşünebilecek kadar aciz.
ulu hakan, ebedi lider haşmetmeapları ve hazretleri recep tayyip erdoğan beyefendinin hakkında soruşturma yapılmasına izin vermediği nur yüzlü zat.
bu adam bana hakkında sayısız iddia varken "ben çamurun üstüne oturmam hepsinden aklanıcam" deyip iddiaların belgelerle açıklağa kavuşmasından sonra dahi yüzsüzce iddiaları reddeden mesut yılmaz'ı hatırlatıyor. şöyle demişti birgün tayyip erdoğan yılmaz'a atfen;" çamurun üzerine oturmam diyenlerin üstü başı çamur oldu".
http://www.milliyetciler.de/haberoku2725/1-yorum
görevi kötüye kullandığı gerekçesiyle, 2 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılmış deniz fenercisi.
ne kadar temiz, ak pak bir insan olduğu tescillenmiş insan, hep birlikte gördük.

(bkz: zahid akman temiz bir arkadaşımız)
2 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılmış deniz fenerci, akpci ve tayyip'in çok sevdiği kişi.
ek olarak tayyip bu kişi için; " iyi çocuk " falan diyordu; hatrlatmak isterim.

neyse biri gitti, sıradiler gelsin artık.
zira bu zihniyetin hepsinin sonu aynı olacak.
''idari yargı kararlarını uygulamamak suretiyle görevi kötüye kullandıkları'' deniz feneriyle alakasını anlamadığım durum. beyni sikine yapışıklar, deniz feneriyle konunun ne alakası var. ortalığı karıştırmayın. deniz feneri 100 yılın iyilik hareketi olarak, görevine ebediyen devam edecektir.
kendisi; yargıyı işine geldiği zaman kullanan, onu sahiplenen ama kendisine, yandaşlarına gelince suçlayan bir partinin adamı, başbakan'ın en yakın arkadaşlarından biridir. almanya deniz feneri davası zanlılarındandır. masumiyet karinesi ve rte yakalası olduğundan dolayı rtük üyeliği hala devam etmektedir.

hakkında görevi kötüye kullanmak suçundan dava açılmış ve mahkumiyetle sonuçlanmıştır. en nihayetinde şu an suçludur. yerine göre çok sevdikleri yargı bu aralar onlara kazıklar atmaktadır. yarın başbakan'ın ''çok temiz insan'' diye bahsettiği kişinin yargı kararlarını s*klememesini nasıl yorumlayacaktır merakla bekliyoruz.
bu cezası sadece görevi kötüye kullanmaktan.
daha deniz feneri ile alacağı ceza vardır.

ayrıca kendisi akp yalakasıdır, tayyip'in kankasıdır.
yani şu akp tayfasından bir tane dürüst adam çıkmaz mı birader.
Keçiören'de ve Seyranbağları'nda deli gibi okey attığı bir tayfası da bulunmaktadır. Kahvehane kontenjanından RTÜK üyesi ve Deniz Feneri'nin kahvehaneler sorumlusudur.
bir zamanların islam dergisi muhabiriyken nasıl oldu da bu adam rtük başkanlığı yaptı ben anlamadım gitti. işte zamanında bindiler bunlar hep beraber bir kayığa şimdi de memlekette ne var ne yok satıp parasını yerler. bu vatandaş da o kayıkta miçoydu. gel zaman git zaman oldu mu sana rtük başkanı. hepimize geçmiş olsun arkadaşlar. vurulduk ey halkım unutma bizi.