Güldüğü nadir görünen hocalardan biri, tabi bu bizim basından gördüğümüz.
görsel
aykut hoca bu görevizerre istemiyor. azizbaskısı tehditi şantajı ile yapıyor..şimdi gerçekten sıkıntı büyük zamanında alexgittiğinde olan şeyler tekrar edecek.

yani alınan her mağlubiyette sevinmediği her golde yine eleştirilecek. ağzıyla kuş tutsa yaranamayacak.bunu kendisi de biliyor.

hele hele olası bi bate yenilgisi/elenilmesi sonucu başına gelecekleri tahmin bile edemiyorum. ediyorum aslında istifa etcek.

velhasılı kelam ben pes ettim. eleştirmiyorum laf söylemiyorum aziz aykut elele şampuanlar ligine..

forza fener nokta.
biz sanıyorduk ki adam gibi adam; kararından dönmüyor, aziz'e direniyor.

istifa etti, yaptıkları hatalı olsa da adam gibi bırakmasını bildi.

meğersem hepsi bir oyunmuş.

abdullah kiğılı 'cumartesi günü zaten ikna etmiştik' demiş açıklamasında.

istifa ettiği günden itibaren taraftarı sakinleştirip uyutmak için kullanıldı bu istifa..

biz de bu sırada 'adam direniyor beyler' sandık.

bu muydu seni '96da efsane yapan adamlığın, aykut 'fırıldak' kocaman?
adam gibi adamlığını istifa olayı ile sorgulatan kişidir. camiada en dürüst diye adlandırılacak olan bu kişinin bile işinin sadece gündem değiştirmek, kötü giden durumları ört pas etmek olduğu son 1 haftalık süreçte gözle görülmüştür.
aziz yıldırım denen şikeci,rezil insanın, adam gibi adamları bile göt yaptığının canlıkanıtı olmuştur.
Aykut Kocaman iyi bir adam bence. Ve başarılı biri. Bana kalırsa sıkıntı oyuncuların Aykut Kocaman'ın istediği özveriyi vermemesi.
lan adamlar hâlâ aykut kocaman'a yükleniyor yemin ediyorum şu galatasaraylılığımla kafayı yiyeceğim.

olm siz ne tür canlılarsınız lan? neyle besleniyorsunuz aklım almıyor yeminne... saf mısın kardeşim, yoksa harbiden taklit mi yapıyorsunuz? yoksa ciddi ciddi bizimle taşak mı geçiyorsunuz? lan anlatmaktan bıktık anlamadınız lan.

biraderlerim, aziz yıldırım diye bir gerçek var sizde. ulan yönetiminiz var. adam iki kez gitmek istedi göndermediler yok ikna ettiler falan... kaldı ki doğru, evet ama tepki vereceğiniz adam aykut kocaman falan değil... adam bu kadarını yapabiliyor sonuçta...

kullanıldınız, kullanılıyorsunuz, bu kafayla devam ederseniz daha da kullanacaksınız.

2-3 gündür internette okuyorum böyle altan tanrıkulu falan, bir takım siteler falan... taraftarın gazını falan alıyor. uyanın yahu ya da uyanmayın vallahi uyanmayın lan. olm siz böyle olunca biz daha mutlu oluyoruz valla bak.

aziz yıldırım kalsın hatta yargıtay cezasını onamasın, aykut kocaman 5 yıl daha fener'in başında kalsın, yıldız oyuncular küsüp gitsin 2 ayda...

not : bir de "size ne fener'in iç işlerinden" yavşaklığı var. bu tamamen psikolojik... cevap veremiyorsan saçmalayacaksın.
sev sevme, beğen beğenme ama artık fenerbahçe de söyle bir karakter oluşmaya başladı beni bir fenerbahçeli olarak üzen odur, fenerbahçe vefasızlığı. bu fevasızlığa da en son maruz kalan kişidir aykut kocaman.
artık fenerbahçe nin değil de aziz yıldırımın teknik direktörü olan insandır. fenerbahçe taraftarı ve yönetim içindeki muhalefetin de bu konuda sessiz ve kabullenici bir tavır sergilemesi aziz yıldırım fenerbahçe kulübünün sahibidir önermemi doğrulamaktadır. ve ayrıca gs ile bjk den farkı tam da burada ortaya çıkmaktadır fenerbahçe nin. Fenerbahçe artık bir camia kulübü değil, kişiye ait bir şirket kulübüdür.
Eski sakarya lı türk futbolcusudur. Mevkisi santrofordur. Şu anda fenerbahçe teknik direktörüdür.
geçtiğimiz günlerde fenerbahçe nin karabükspora 3 -1 yenilmesi dolayısıyla istifa etmek isteyen aykut kocaman aziz yıdırım ın ısrarları ve tehditleri üzerine istifasını geri çekmiştir.
aslında geri dönüşü ile bir çok sorunu yanında getirmiştir.
- Taraftarın güveni kırılır, her maçtan sonra acabalar akıllara gelmeye başlar
- Taraftar bölünür, gitsin diyenler, kalsın diyenler
- Yönetim diken üstünde olur
- Teknik direktör diken üzerinde durur, böyle bir çıkış yaptıkdan sonra acaba başkası ile görüşülüyor mu diye düşünür
- Futbolcuları bilemiyorum, çünkü fenerbahçe enteresan bir kulup normalde futbolcunun güveni kalmaz.
hayatımda gördüğüm en sinsi insan. *
6 sonrası için aziz yıldırımla söz kesmiş hoca.

(bkz: aykut kocaman nın 6 ay sonra yok olması/#18061751)
Takımı şampiyon etcegi yok ama insan bekliyor işte . ( Ölümüne uA )
Fulbolculuğuna saygımız sonsuz ama Selçuk Şahini oynatması ve 2 haftada bir istifa etmesi dalga konusu olmuştur. Soyadıylada beşiktaş taraftarı dalga geçer bkz:kocaman kocaman aykutun totosu kocaman
Geldiği günden beri defolup gitmesini beklediğim teknik direktör. Futbolu ne kadar iyi oynuyorsa t. direktörlüğüde o kadar yapamıyor. Taktikten anlamıyor, futbolculara bakılırsa kondisyon antremanlarından da anlamıyor. 4 Temmuz, 4 Temmuz deyip duruyordu. Kendini acındırıyordu zamanında. Şimdi olayı büyütüp istifa ediyor, daha sonra geri dönüyor istediklerini elde ederek. Birde milyon dolarlar veriyoruz bu adama elaleme rezil olmak için. Resmen Bjk'nin Y. Demirören'le yaşadıklarını biz artık Aykut Kocaman ile yaşıyoruz.
teknih dehamız.

geçenlerde internette yazıyordu: 'aykut kocaman 4-4-2ye dönüyor. sow'un yalnız kaldığını fark eden teknik adam kuyt'ı sow'un yanına çekip defansın önünde 2 önlibero ile daha atak bir oyun sergileyecek.'

'defansın önünde 2 önlibero ile'..

2 önlibero ile 4-4-2. hı hı, evet.

gazeteler bile taşak geçiyor artık önlibero aşkınla aykutcum, ben sadece buraya yazıyorum.
kireç gibi suratı olan adamcağız..
karanka sını bi an önce bulup basın açıklaması yapmayı kesmesi gereken adam. biraz yüzü varsa tabi.
istifa sayısı şampiyonluk sayısından fazla olan adam.
futbol kültürümüzdeki sayılı entellektüel birikimi olan, kendini geliştirmiş, futboldan başka bir şey ile öne çıkmayan, okuduğu kitapların attığı gollerden fazla olduğu bir spor adamı.
Felsefe ve hayat görüşü sahibidir.
aziz yıldırım'ın eşofmanlı prensi. kısa bir süre sonra da yeni günah keçisi olacak, aynen alex de souza gibi.

kendi haline bırakılsa belki taktik bilgisini ve oyunu okuma becerisini geliştirebilirdi. kapasitesi sınırlı olsa bile elindeki takımın en iyi oyuncularını uzaklaştıracak kadar aptal değil bu adam.

başındaki en büyük bela aziz yıldırım'ın bitmeyen hırsı, yönetim beceriksizliği ve kendisinden bir fatih terim yaratma çabası. aziz yıldırım yanlış ata oynadığını kabul ettiği gün kendisinin fişi çekilecek ve yönetimce itibarsızlaştırılacak. aynı öncekiler gibi...
kendisine yazık eden güzel insan... olmuyor hocam, zorlama işte.. aziz yıldırım'ın kullandığı bir kalkandan başkası değilsin maalesef...

severek ayrılalım...
fenerbahçe ile adı sadece eski futbolcusu olarak anılması gerek şahsiyet.
Sürekli istifa eden daha sonra geri dönen teknik direktör.