bugün

11.nesil silik. Sevdigim yazarlardandi, kotu oldu.
yüzsüz bir şahıstır.

yahu adam olan sepetlendiği yere geri döner mi?

silik olmasıyla bir yalan yayıcı eksilmiştir. yobazların başı sağ olsun!...
Endişe etmeye gerek yok. Aydinoglu h olarak geri geleceği rivayet ediliyor.
on birinci nesil silik. evet.

görsel
Bir misyoner.
rumeli kardeşimiz doğru söylemektedir..
lakin ortada 'mass and momentum transport' denen birşey vardır..
her neyse.. aydınoğlunu da severiz ama bu doğrunun yanında durmamamızı gerektirmez..
gitsin bi yüzünü yıkasın gelsin aydınoğlu biladerim..
karakolda doğru söyler mahkemede şaşar misali ara ara hakikaten çok kaliteli yazılar yazan yazar mı desem,troll mü desem.
bilimsel olarak varlığı, yokluğu kolayca doğrulanabilecek iddialara bile "inanç" ekseninde yaklaşan bir kör inançlıdır.

sen kalk kaptan kusto'ya atfedilen, adamın ömrünün sonuna kadar yalanladığı, hiçbir islam ülkesindeki deniz bilimleri fakültesi'nin de gidip doğrulamasını yap(a)madığı iddiaların, internette dolaştırılan ve tatlı-tuzlu su meselesiyle uzak yakın alakası olmayan bir fotoğrafı esas alarak doğru olduğunu iddia et, sonra bunu bir inanç meselesi imiş gibi takdim et!

biraz mantık.. kuran'da o olay "cebelitarık'ta olmaktadır" diye geçmemekte, yer belirtilmemektedir. gerçekte ne cebelitarık'ta ne de başka bir yerde böyle bir olay gözlemlenmemiştir. dediğimin tek istisnası büyük nehirlerin ağzıdır. büyük nehirlerin yüksek debiyle denize aldıkları tatlı su, tuzlu suya anında karışmamakta, delta ağzında tatlıdan başlayıp, tuzluluğu gittikçe artan bir bölge oluşturmaktadır. tabi arkadan su geldikçe önce boşalan tatlı suları ileri itmekte ve ittikçe tatlı-tuzlu su karışmaktadır.

bu olay akışkanlar mekaniği esaslarına uygundur ve zaten nil, fırat ve dicle deltalarında yaşayan araplar tarafından biliniyordu. velhasıl ilgili kuran ayeti iman çerçevesi içinde böyle değerlendirilebilir. yani illa saçmalamaya, insanların kafasını hurafelerle, yalanlarla karıştırmaya lüzum yok.

ha ayeti "mümkün değil karışmıyorlar" diye yorumlarsan, o ayrı... işime gelir, zira yok öyle bir şey...
Görsel yüklemede maharetli yazar arkadaş.
"F" harfinin ne anlama geldiğini dese de bilsek..
Bir yazardır.

F harfi sevdiğim bir harftir. Bir daha silik olursam aydinoglu h olarak geri geliriz allah ın izni ile.

Mhp yi seven birisiyim. Aktif siyaset Hayatım yoktur.

Her teröriste lanet okurum. ister din adına yapan, ister leş sürüsü pkk gibi olanlara. Hepsine lanet okurum.

Hurafelerlede işim olmaz. Sayın Rumeli71 nick altıma gelipte bana kin kusma. Ayıp ediyorsun. Herkes istediği gibi inanır.

Ayrıca aydinoglu Sözlükte marka bir isimdir. Saygılarımla.

istek üzerine : f harfi Fizikte kuvveti simgeler.
her üfürülene inanan, yalan olduğu bin kere ortaya çıkmış olan yılların yalanlarını tekrarlayan saf ve cahil bir şahıstır.

kendisini oşinografi uzmanı sayması da cabası! her denizde gözlemlenebilen renk farklılığını neye yorduğuna bir bakın!

(bkz: cebeli tarık da tatlı ve tuzlu suyun karışmaması/#33481660)
Takip ettigim yazarlardan.
Edit : takip ettigim baska yazar yokmus. * *
Sözlüğün sayılı önemli yazarlarındandır. Takipteyiz reis.
serinin devamı niteliğinde geri dönüş yapmış yazardır. hoşgelmiştir.
Farklı bir imajla tekrar sözlüğe adım atmış Yazar. iyi yazmalar.
Ay yine gelmiş, bu ne bağlılık, iyi yazmalar.*
isminin furkan mı olduğunu merak ettiğim yazar yoksa muhtemelen arkadaşım çıkacak.
Ya canııım bide takip etmiş. yerim.
şirin bir yazar.
kardeşe hoş geldin deyin lan.
görsel
11. Nesil yazar. Iyi yazmalar.