insanı felaketlere sürükleyen az maaşlı bir işe başlamaktır.

lanet olsun ki yaptım böyle bir yanlış... ulan yuh be! koskoca dünyayı yönetiyorsunuz yanınızda çalıştırdığınız muhasebeciye reva gördüğünüz ücret sadece bin liracık mı? hem de sigorta primim yarım yatıyor. diğer yarısını cebimden yatırıyorum. her eczane ile anlaşmaları yok hasta olduğumda ilaçlarımı alabilecek eczane aramaktan tabanlarım su topluyor amına yandımın! pis kapilatistler öğle yemeği de vermiyor. sodexholarımız da zaman zaman geçmiyor. iyiden siki tuttum yahu daha çalışmaya başlayalı 3 ay olmadan. zama isteyeyim diyorum, patronun suratı bi karış zaten, yanına varılmıyor tipsizliğinden şeytan çaromış gibi... annem "bunlar bak çok prensipli adamlar, ritüelli adamlar, her bi şeyini tamam ederler yavrıım, sıkıntı çekmezsin kaçırma şu işi gir gir başvur hemen" dediydi ona binaen girdim. çok pişmanım. ayda bin liraya çekilecek dert değil. çıplak vatandaş'a dönmeden istifamı veriyorum yarın. şeytan görsün hepsinin yüzünü!
(bkz: sözlükteki illuminati akımı)
sigorta da varsa fena değildir. yol veriyorlar mı ki ?
(bkz: ismail abi)
olsa olsa illumantı'da falan işe başlamaktır o,yoksa biz direkt 10.000$+'dan başlatıyoruz işe.

taklitlerimizden sakınınız.
masonluk derecesine göre maaşın ve kıdemin artacağı yeni meslek kolu.
(bkz: amen)