bugün

görsel
düzensizlikten kasıt nedir acaba? 22 bin maaş alıp gayet düzensiz çalışanlar var, milletvekilleri.
Zikmeseler bari.
Ayda 7 bin TL ve düzenli çalışma saatini tercih ederim. Ömrüm köle gibi çalışmakla geçecekse koyim öyle paraya!

Beybi!
ayda 12-15bin maaşa(mesaiye göre değişiyor) yurtdışında kötü hava şartlarında günde ortalama 10 saat çalışıyorum. senede 2 defa türkiye'ye geliyorum. yurtdışında tüm yeme içme barınma masraflarımı şirket karşılıyor. her bir sene döndüğümde 100bin lira param oluyor cebimde. tahmini 5 ayda yiyorum o parayı. sonra tekrar gidiyorum yurtdışına. son yıllarda düzenim hep böyleydi. şu an yeme kısmındayım türkiyede.

ha başlığa bağlıyorum yorumumu, amına koymuşum memleketin birader. kimse kimseye 5 kuruş para havadan vermiyor burada. gidin eşek gibi çalışın, aslanlar gibi yiyin. kaçabiliyorsanız kaçın şu ülkeden. dışarda kazanın paranızı. ben senelerce avmlerde mağazalarda çalıştım. ve öyle yıprandım ki o zamanlarda. hemde karın tokluğuna, asgari ücrete yani.
insan psikolojisine bağlı o durum hayattan sıkılan derdi sıkıntısı olan biri için çok çalışmak harika bir durum.
Arge işinin de yurt dışında gezmeli olduğunu ilk kez görüyorum. Bir süre yapılabilir bünye dayanana kadar.
Mehmet ali erbil gibi biriyseniz olabilir. Yoksa aile babasıysanız olmaz.
O fiyatları bu ülkede bulmak çok zor ya torbacı olacaksın kadınsan da hayat kadını.
Uyku harici tum hayatin is olacak.

Psikolojik olarak buna hazirsan kabul edebilirsin.
her şey para arkadaşlar yaşamak için lazım.
Her şey para değil arkdaşlar unutmayın ki bir gün ölüp gidicez.
bana uyar.
Kıllıysa sen traş et.