bugün

sözlüğün sınıf üstü yazarlarından.
(bkz: #26453794)
uludağ sözlük'ün en değerli yazarlarından biri.
çok tatlı yazar, güzel yazıyor.
Türk olmaktan tiksinen hainlere inat türk olmanın gururunu yaşayan yazar.

senin gibiler, bizim gibiler oldukça ite çakala rahat yok bu coğrafyada.
Lan ben mhpliyim salaklar, CHP'ye çakınca akpli mi oldum?.
Ülkücü gardaş yazar var olsun.
dert ortağı oluveren bıkmadan usanmadan çabalayan yazar. gerçekten sınıf üstü. helal olsun.
Irkçılıkla suçlanan yazar.her zaman söylüyorum, yine söylüyorum hainden nefret etmek insani bir tepkidir, ırkçılık değildir. Irkçılığın ne olduğunu bilmeyenler ahkam kesmeden önce, bu nefretin nedenini araştırsın kavrayacak zekaları varsa şayet.
Komşu düşmanı. Doğudakiler hariç.
Kalimera ayazhan!
Yunan sevicilerin ve bölücü Kürtlerin sevgi pıtırcığı yazarı. hahahaha sizi tatlı su hümanistleri sizi.
Neden her kürt başlığına koşuyormuş, anlatalım. anlatalım da, 40 bin kişinin katillerini savunan hayasızlar, bize bu halleriyle insanlık satmaya kalkan arsız yüzsüzler, öğrensin.ulan bi'de öz eleştiri yapın, bu insanlar neden bize nefret kusuyor? Kürt olduğunuz için mi, yoksa hain olduğunuz için mi?.bıktık sizin 150 yıldan bu yana her türlü ihanetinizden, toplumsal yaşama ayak uyduramayıp, her fırsatta Türklere saldırıp bizi ezdiniz, düzdünüz demenizden. bu topraklara sonradan gelip, biz sizden önce buradaydık deme yüzsüzlüğünüzden. masum öğretmen, doktor hemşire, imam demeden kalleşçe öldürmenizden. bir öğretmeni sırf aracının plakası "TC" diye öldürdünüz asıl nefret kusanlar kimler acaba?. Velhasılı kelam, yeter lan bırakın bu göt ağızlarını, hainliğinizle oturun oturduğunuz yerde.