bugün

halk bankası genel müdürünün evinde yapılan operasyon sonrası ayakkabı kutularından çıkan ak 4.5 milyon dolardır. rakam biraz uzun olunca bucuğunda indirim yaptık.
kadınlara olan saygımızı artırmıştır. demek ki boşa yatırım yapmıyorlar aga. ya bir tanesinin içinden 1.5 milyon $ çıkarsa..
belki de asıl dönen paranın çok çok çok ufak bir kısmıdır.
cebimizde ki meteliğe göz diken ak bankalarımızın müdürlerinin evinden çıkan 4.5 milyon dolarcıktır. gemicikle alakaları yoktur... yersen.
" arabın yağı çok olunca sikine taşağına sürermiş " atasözüne uymuştur.
müdürümüzü yedirmeyiz !
şeklinde açıklama beklemekteyiz.

not : gelir mi gelir valla *
para saklama konusunda babamın da yaptığı iştir. demek tercih edilesi bir şeymiş.
bende ayın 23 üne çok var diyerekten bari sağdan soldan bozuk para çıkar anlayışıyla evi talan ettim.

boş sandığım kutuların içinden 1 dal sigara çıktı. atmadığım ayakkabı kutularının içlerine kadar baktım.

ve hasılatı söylüyorum beyler.

1 dal hiç içilmemiş sigara, bir adet 10 kuruş, 1 adet 5 kuruş, 1 adet 1 kuruş.

hay mk, 1 kuruş ney lan!
görsel
bankalarda hortumculuk bitti o kadar ki kasa alacak kadar paraları yok artık.
"bugünü kadar evladından hırsızlık öğrenen baba görmedim duymadım. hırsızlık babadan evlada geçer dolayısıyla yönetimde hırsızlık yukarıda ki üst yöneticilerden alt yöneticilere oradan da halka yansır". rte
https://www.youtube.com/watch?v=8ZWSx3-w7Og
zaman gazetesinin bu bilgileri nereden alıyor sorusunu akıllara getiren 4 milyon dolardır.
http://www.incicaps.com/c/to6pty4o8/
Var mısın yok musun yarışmasından etkilenen süleyman aslan evde hanımıyla bu oyunu oynarken göz altına alındı. şimdi ben halk bankasında olan hesabımı napıyım. müşteri hizmetlerini arıyorum bir bakıyorum hamdi bey allah allah diyorum ben şimdi kutuma mı gideyim napıyım anlamadın.
edit:ayakkabı dünyası
görsel

hahah biriktirmeye başlayanlar var.
cem uzan'ı şaşırtmış olan olaydır.

görsel
o ayakkabı kutusunda milyonları saklayanlar birgün gelecek o ayakkabı kusunun dörtte biri kadar yer bulamayacaklar bu ülkede!
Utulmaması gereken olay yolsuzluğun adalette yerini bulana kadar unutulmaması gereken kutular bunlar.
220 milyar doların yanında hiçtir ne oldu acaba lan o paraya.
yeşil kundura viralidir.
unutulmayandır.
Noel baba koymuştur.
Bi bizim eve gelmedi sakalına soktuğum...
Dolar bozdurma kampanyası kapsamında bozduruldu mu insan merak ediyor.
man adasına gitmiştir. fazla araştırmayın.