yayılmış bir şekilde msn'de çok önemli bir konuşma yapmaktasınızdır..

ayagınız uyuşmuştur..hafif oynatırsınız..

o ara ekranda bir kum saati belirir..msn otomatik kapanır..müzik kesilir..

vista kapanış müzigi kulağınıza çalınır..söversiniz..gb

'ayak baş parmagıyla bilgisayarı kapatan ilk insan ben miyim yoksa hay amk!' diye diye diye diye diye ... söversiniz..
Bu insanın ben de vücut bulan şekli için ; ayak parmağıyla cd rom açılır, cd koyulur sonra da cd rom a bir tekme atılır ilk hızını alan cd romda otomatik kapanır.
bu model insanlar bilgisayar ucuzlayıp evlere girene kadar kendilerini televizyonu kullanarak acıp kapama, kanal değiştirme konusunda geliştirmişlerdir. bilgisayarda bunları uygulamak onların zaten antremanlı oldugu bir eylemdir.
1980-1990 arası modellerdir.eskiden bu şekilde açılmazdı, açılamazdı zaten.bilgisayar yeni yayılmaya başlandığında ailecek açılır, ailecek kapanırdı bu aygıt.ee devir değişti..
genelde bilgisayar kasalari yerde durdugu icin kacinilmaz olan eylemdir.
ayak parmaklarının işlevselliğini arttırmaya çalışan insan modeli.
En son el ile ne zaman bu eylemi yaptığını hatırlamayan kişidir.ayrıca laptop kullanmayan kişidir.
pratik insandır. fakat bunu laptoplarda yapmak da bir o kadar zorlu bir maratondur.
aynı eylemi açarkende yapması muhtemel insandır.
takdir edilesi saygı duyalası insan.
orjinal fikirleri olan ve genellikle yazısıda kötü olan insandır.iddia ediyorum.karşı çıkan varsa beri gelsin.
ayagı kasaya yakın olduğu için eğilmek yerine ayak parmagıyla bilgisayarı kapatmayı tercih eden insandır.
bir gün seni de tepecek. *
çokça bulunan insandır.

http://www.facebook.com/g...id=10524617454&ref=ts
'kısayol tuşu' gibi bir olaydır.
masaüstü bilgisayarda yapılması mümkün olan durumdur.