bugün

gerekli imkanlar sağlanırsa yere çöküp bi sigara yakması.
Olur mu olur.
tarihe geçer.
3 saatlik film arasında bile günlerdir sigara içmemiş gibi sigaraya koşan bir milletin ilk işi sigara yakmak olacaktır.
http://galeri.uludagsozlu...m/r/yaran-capsler-504909/
-Muna koyim burdanda çekmiyor tv maçı kaçırdık yine. diye isyan eden türktür.
gördüğü bir deliğin içine çomak sokarken yanındakinin yapma oğlum bişey çıkar diyerek tedirgin olan türk.
ilk adımı sağ ayakla, besmeleyle olur herhal. ılımlı astronot
Telefonla karısını arar ve
-Kız Fadime ayı görüyormusun
*Evet
-Baktığın yete şimdi sıçıyorum ordan parlayan benimkdir hahahahah
*iğrençsin ahmet çabuk ol yemek soğuyacak.
gururludur, mağrurdur, 70 milyonda bana nasip oldu diye şükürcüdür.. ilk işi kayıttaki kameraya el sallayıp "meraba televole" tarzında sıcak bir selam göndermektir. ardından elbette "ayda hayat var mı?" der çok kısa bir süre içinde soru uzar ve "hayat arkadaşı var mı?"'ya dönüşür. ayrıca ayda bulabileceği ilk canlının tadına bakma hevesindedir.
"allahallahallahallahallahallahallahallahalla" - aya ayak basan ilk türk, 2031
aya ilk tüküren insan olarak da tarihe geçebilme ihtimali olan kişi.
ilk adımını sağ ayağıyla atacak olan türk.
Gidişat, bu türkün, türkiye'den olmayacağını göstermektedir.
"bissssssss" - aya ayak basan ilk türk, 2069
ha bu arada saray okey salonundan yapılan açıklamaya göre, astronutumuz fehmi ilyılmaz, ıstakayla sahte okeyleri aya çıkarken götürmeyi unutmuştur. salon sahibi vedat kulampara'dan aydaki ilk türk görüntülerini istedik. bize kahvecek gittikleri dolunayda peri bacalarının üstünde dolma şişe efes içerken çekindikleri resimler verebildi. görüntülerin orijinalinin elinde bulunmadığını iddia eden vedat bebek, nah şurdaki güneş gözlüğü takan da benim, diye kendini işaret etti.
sirasiyla yapacagi islemler sunlar olsa gerektir.
1- corabindan cikardigi sigarasindan yakip derin bir nefes cekip burundan vermek,*
2- kemerine taktigi cep telefonunu cikarip ailesini arayip ben vardim demek " kiz nuriyee, aloowww duyuyonmu beni? vardim ben hadi kontör gidiyo kapat kapat".
3- ayakkabilarini ve coraplarini cikarip, "lan amma yoruldum ayaklarim sisti anasini satiyim" demek,
4- yaninda götürdügü, gözleme, domates, hiyar ve kocaman bir pideyi cantasindan cikarmak.
böyle gider bu liste....
dönüşünde milli kahraman olacağı kesindir.
(bkz: aya benzer yüreğin)
(bkz: mustafa sandal)

adam gidip görmemiş olsa nasıl benzetsin üstadım? değil mi?*
kişisine göre bi' yetmişliğin ve ya 10 biranın dibini gördükten sonra kolaylık ile yapılabilecek eylemdir. hatta bırakın ayı samanyolunu keşfe bile çıkabilirsiniz ama bunun için dozu az daha artırmanız gerekir.
- alo oğlum nerdesin?
+ aya ayak basıyorum baba.
- bırak dalga geçmeyi git su faturasını yatır kesecekler yarın.

muhtemelen kimseyi inandıramayacaktır. önyargı vardır türk'tür yapamaz.

(bkz: nah)
muhtemelen milletine dönüp bok mu var senelerdir ne dalga geçiyorsunuz, çıkamaz mıyım uzaya ne var diyecektir, demelidir, demezse öküzdür.
tekirdağlı ise; yanında rakısı, peyniri, turşusu ile ayak basar. sonra onları bir güzel piknik örtüsüne yerleştirir, bir duble rakı koyar, eğer yalnız değilse karşısındakine de zorla içirir, şöyle bir dünyaya bakıp iç geçirdikten sonra kadehleri tokuşturup ilk dublenin yarısını bir kerede içer.
- alo lan rıfkı bastın mı aya ayak?
+ yok salih abi nasa'da ki i.neler holivıta* getirdiler beni
- anam çarliz terona* mı basacaksın yoksa?
+ yok ya burada bir set yapmışlar aya benziyor televizyonu aç birazdan basıcam
- hangi kanal?
+ mtv
aya ayak basmadan önce, ayakkabılarını dışarda çıkaran insandır.