bugün

ilişkide kocadan baba rolü beklenen birlikteliktir.
Cok guzel ilerleyen ve genellikle evlilikle sonuçlanan birlikteliktir. Avrupali erkekler doymuş oldugu icin aldatma egilimleri yok, siddet yanlisi da degiller. Bir turk kizinin kendine yapabilecegi en buyuk iyiliktir.

Edit: avrupali erkekle evli,ilişkisi olan bircok tanidigimdan yola cikarak girdim bu entry i.
türk kızlarının kurtarıcıları olabilirler. çok güzel bir ilişki ortaya çıkar. kızlar zamanınızı salak salak erkeklerle harcamayı bırakın.
Ha ha haa. Gormesek inanacagiz, ya guldurmeyin kurtariciymis. Benim cevremde gordugum bu iliskiler tam anlamiyla komedi. * kizlarimizin erkek arkadasi olarak tanistirilirsaniz, vasat gavur beyler size ozel bir yakinlik gosterirler. Nedeni de basit, herifler bizim kizlari anlamiyor, hem vucut dili, hem kultur, hem de lisan yetersiz.

Bir erkek olarak konusmalarinizi, tavirlarinizi pur dikkat gozlemlerler. Bu herif kaclik bi herif, kiza kaclik davraniyor napiyorum ben nerdeyim gibilerinden. ince ruhlu sekilci ibneler mehue. Sonra da tuvalette falan gelip ya sen orda ne dedin, niye oyle dedin, ben mi yanlis anladim kafayi yiycem diye gelip merakla sorarlar. Oduna bile anlamlar yukleyen kizlarimiz dogru duzgun anlamadigi, tanimadigi bu adamlara neler yukluyor siz tahmin edin.

Gavur beyler de turkuz diye tedirgin, azicik durtsen basliycak kanki soyle oldu, boyle oldu bi de soyle biri var falan diye ama korkuyor da lan bunlar sahiplenici millet sikerler mi belami diye. Bir keresinde alkolun de verdigi yetkiye dayanarak bir ispanyolun ensesine yapisip lan sen bizim kizimiza oyun mu ounuyon amina koduum seviyon mu lan kizi dogru konus bak sikerim diye saka yapmaya kalkismistim. Gercekten korkup ozur dilemeye basladi herif, icim de sizladi sonradan o haline gurbette sonucta, biz gidip de kizkardesine yurusek bir icki ismarlar. Adamlar bizim kizlari biraz anlamaya, biraz duduklemeye calisiyorlar da bizim sidikli kontesler felegin cemberinden gectikleri icin bize sunmadiklarini bunlara sunsa da nihayetinde cani ne isterse onu yapiyorlar. Komik buluyorum.
avrupalı hatunlar varken ? Hiç sanmam.
Kültür farklılıkları çoğu zaman problem oluyor. Kızı erkeği yok bu işin.

Misal.

Arkadaşım fransız bir adamla evliydi. Kış günü, dışarıda öküz gibi kar var, kızımız da 5 aylık hamile. doktor kontrolüne gitmek için hazırlanmış. Bakmış kocası oturuyor. Sen Gelmiyor musun dediğinde, gerek var mı? Cevabını almış.

Şimdi efendim. Bunu Kocam bana yapsa ümüğünü alıp mahallenin kedisine köpeğine yedirmiştim.net.

Ey Avrupalı erkek, sen kimsin ya!
ne var bunda diyerek dudak kıvırtacak olağan birlikteliktir.
(bkz: Hayallerde yaşıyor bazı kezbanlar)

Suriyeli erkekler sizleri bekliyorlar. Avrupalı falan güldürmeyin bizleri.
avrupali dediginiz sizlerin "RUMEN; BULGAR, SIRP, AVUSTURUYA; ALMAN vs." yani sanmayinki onlarda AVRUPALI Oldugu icin daha iyiler.. isin aslina bakacak olursak...

INANILMAZ DERECEDE maalesef heleki almanlarda IRKCILIK önplanda.. iki üc tane avrupadan ögrenciyle tanisip sanmayinki orda yasayanlar ayni fikirleri paylastigini..

ne yazikki.. kadinlar avrupada almanyadada cok az haklara sahip. Misal ayni isi calisip daha az maas aliyor kadinlar, veya yüksek otoriter pozisiyonda cok nadir kadin yöneticiler olur..

bir tek isvec gercekten INSANLARINA sahip cikiyor... insanlari dedigimi (yabancisi olsun, kendi vatandasi olsun farketmez)

demek istedigim .. avrupa deyip hemen kanmayin, iki üc yil avrupada yasadiktan sonra bu fikirleri hala düsünüyorsaniz o farkli birsey.
güncel Önemli Başlıklar