bugün

son zamanlarda 'Dilber Hala' adlı karakterin popülaritesinin arttığı dizi .
"atlar koşmasın şeker de yiyebilsinler" cümlesiyle beni benden almış dizidir.
yemekteyiz adli sikko otesi programla feci tasak gecmesi nedeniyle, bugunku bolumuyle takdiri hak eden dizidir. gulse birsel'e helal olsun.

ayrica bana gore volkan'in kabusu eglendirmekten ziyada baydi kisa bir sure sonra.
bir bölümün neredeyse tamamının biplenmesini bu akşam çok güzel bir eleştirisini yapmış dizidir.
aynı konuları işlemekten sıkılmamış senaristin yayından bir türlü kaldırılmayan dizisidir.
kamera arkası, dizinin kendisinden daha komik olan dizidir.
burhanın programı sunan dış sese çemkirmesi gecenin en komik sahnesiydi.
dış ses: sakin olun burhan bey
burhan: atlamasana her lafa...(tabiki burhan altıntop üslübuyla)
ayrıyeten volkanın düğünde söylediği ağamda şimdi gelir paşamda şimdi gelir türküsü de güzeldi.
"hala mı?" sorusunu bir kez daha sordurtan dizi.
fred çakmaktaş ın * konuk oyuncu olarak katıldığı dizi.

ayrıca yemekteyiz programının daha başlar başlamaz dilber halanın bu yemeği camısın önüne atsan camış kaçar lafıyla beni yarmıştır.
son bölümden seçmeler,

volkan insanı - (dursun)

i$de kapı isde sapı - (burhan)
dibler hala - (burhan)

maşallah dediği 7 gün yaşıyor - (dilber hala)
camı$ın önüne koysan yemez - (dilber hala)

şahika? selin? , şahika? selin?, selin? şahika?, eee sen kimsin lan! - (volkan)
şahika selin kırması - (volkan)
belkide en çok uludağ sözlük kitlesinin "yemekteyiz" programını işlemesi için baskı yaptığı ancak programı layıkı ile işleyemediklerini düşündürten dizidir. volkan lı türkücü muhabbeti gereksiz yere uzadı, yazık oldu.
173.bölüm itibariyle dursun karakterinin yemekteyiz programıyla ilgili olarak toplumun vicdanı olduğunun ortaya çıktığı dizidir.
iyice baymaya başlamış dizi..
yemekteyiz programıyla kafa bulacağız derken kendisiyle kafa bulan dizi. mantık olarak en saçma bölümü olmuştur bu programın iplendiği bölüm. tamam, dizin 90-60-90 dakika falan olabilir ama sırf bir bölüme sığdıracağız bu geyiği deyip de beğenmediğimiz yemekteyiz formatının içine bu kadar s.çılmaz ki.. yok efendim, puanlar açıklanırken tv de programı izleyen fatoş burhan'ı cepten arıyor da, parayı alma diyor da, falan filan.. biz de ailecek yedik bunu. zaten yemekteyiz programında yapılan yemekleri hergün yiyoruz.
bu aşkamki bölümde falcı burhanı da gördüğümüz bitmek bilmeyen dizi.
sündürüle sündürüle eskisinin üç katı olmuş dizi. *
bu kadar süre daha devam etmesi gereken dizi.

hele hele televizyonlardaki diğer dizilere bakınca avrupa yakası onların arasında sanırım sütten çıkmış ak kaşık kıvamında bir şey.
seinfeld'den çok feci araklamalar yapan bir senariste sahip olan dizi... (bkz: gülse birsel)
dursun karakterinin yavaş ve emin adımlarla gündeme geldiği dizi. halkın burhan karakterinde hedonist, prahmatist, makyevelci tarafını gördüğü yegane dizi.
önceki yıllardaki bölümlerinin aksine bu yılbaşı akşamı için özel bölümü çekilmemiş dizi. önceki yılbaşı bölümlerinden ortaya karışık koyacaklarmış. tv ekranları yılbaşı için bir ton sürprize imza atarken, mesela hadise'li trt, kenan doğulu'lu özel var mısın yok musun'lu show, beyaz show özel'li kanal d vb bir ton alternatif varken atv saçma sapan bir zihniyetle yılbaşı gecesi prime time kuşağına bant avrupa yakası koyuyor. budur televizyonculuk. şahaneymişsiniz.
haber sitelerinde açıklandığına göre 2 ay yeni bölümü çekilmeyecek dizi.
bi dizi keyfimiz vardı kriz onunda içine etti anasını satim.

bidit: krakermisin* kardeşimizin aydınlattığına göre;

dizinin önümüzdeki hafta yeni bölümü var, Ocak ayı için 2 hafta yeni bölüm olacak, 2 hafta tekrar.
ekonomik krizden nasibini alan dizidir.

(bkz: hamdolsun)
ekonomik krizde insanlar televizyon izlemiyor mu? gene reklamlar döner, paralar gelir bir şekilde sanki kriz çıktı diye televizyonlar kapatılıyor. hatta işsizlik çok olduğu için daha bile fazla izlenir fakat bu bahaneyle 2 ay eski bölümlerini yayınlayacak dizidir.

ha bir de şener şen gelecekti noldu ona?
dün dj yavuz'un söylediğine göre bu hafta yeni bölümü var olan dizidir.
ekonomik kriz nedeniyle 2 aylık ara verdiği haberi yayılsa da 14 ocak 2009* tarihinde yeni bölümüyle tekrar ekranlara dönen dizidir. sevinmişizdir efendim...
güncel Önemli Başlıklar