bugün

etrafınızda bilimum şekilde temin edebileceğiniz tiptir. "inter dağıtır trabzonu yeaa" dediler aldılar başını. dün aynı şekilde saldır lille diyolardı. yine olmadı. bugün 8-0 diye gezdiniz yine umduğunuzu bulamadınız, herkes bu beşiktaş bu stoke'u burda yer diyor.

ama ts intere taktığında beşiktaş takmış kadar sevindim daha da önemlisi gurur duydum ben. dün penaltı kazandığında işte bu be diye bağırdım. çünkü avrupada sen ben yok. daha da önemlisi biz kazandığımızda siz de o ülke puanında faydalanıyosunuz andavallar.

böyle birbirimizi engelleye engelleye elin ispanyolu ingilizi şl ye 4 takım gönderirken biz sidik zoruyla 1 takım yolluyoruz. bunlar hâlâ 8-0 ehe ehe diye gezsinler.

tüküreyim taraftarlığınıza.

edit: bir noktayı atlamışım. ben demiyorum ki türk takımlarını destekleyin deliler gibi. ama ingiliz holiganlığı fransız holiganlığı yapmak farklı birşey.
akıllı adamdır. ülkesinde ana avrat küfür yediği kulübü avrupa'da da desteklemeyendir. şahsım adına galatasaray harici kim oynarsa oynasın avrupa'da beni ilgilendirmez. destekleyenin de götüne koyim.
yavşaklığın tavan yaptığı insanlarda görülmesi muhtemel durumdur. dikkatlice bakın, sağa sola bukelamunsporlu diye yazan yavşaklarla aynı kişilerdir.

el sikiyle gerdeğe girmeye çalışmaları en büyük özelliğidir.
bir fenerbahçe taraftarının trabzonu desteklemesini isteyen zavallıları gösteren cümle.insanda biraz empati olur aynı olaylar senin takımının başına gelse bakalım bu kadar destekleyebilecekmisin yada fenerbahçe 8 yeseydi acaba sen odana çekilip aglıyacakmıydın yoksa 8bahçe diye salya akıta akıta gülecekmiydin.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı gençler)
en çok da beşiktaş avrupa'da mağlup olduğu zaman dillendirilen durum.

acınızı mı hafifletiyorsunuz hafızlar, hayırdır? eheh.
ibne olmayan taraftardır.

olması gereken budur zaten.dünya nın hiçbir yerinde böyle bir saçmalık zaten yoktur, ezeli rakibini avrupa da destekleme saçmalığı herhalde sadece bize hastır.

(bkz: sadece galatasaray)
sene 2011 hala ülke puanını düşünenler var.

http://inciswf.com/1305674001.swf
aslında ibne değildir ona başka bir şey derler...
(bkz: only love you)
(bkz: galatasaray)

gerisinin de ta amına koyayım.
geneli ne hikmetse fenerbahçe taraftarı olan topluluktur. bu modayı da zaten içlerinden biri, ömer çavuşoğlu bir barcelona fc maçı öncesinde başlatmıştır.

götlük parayla değil ya!
sırf türk takımı diye desteklemek zorunda olmadığım durumdur. x takımlıyım, y takımı en sevmediğim takım ezeli düşmanımız, sırf bir yabancı takımla oynuyor diye sevinecek değilim. spordur bu milli dava değildir kaldıki desteklemek için milli takım diye birşey vardır onun dışındakiler klüp takımlarıdır ve istediğimizi destekleriz milli davaya dönüşmesine lüzum yok.
aslın da bir ibnelik yoktur işin içinde. şöyle açıklayayım.
koyu bir fenerbahçeli olarak cincon un uefa kupasını almasına bir cinconlu kadar sevinmiştim. hatta türk bayrağımı kapıp kutlamalara bile katılmışdım. sonrasında bu cinconlular iki de bir bunu kafamıza kakmaya başlayınca işin rengi değişti tabi. ben bunu türkiye nin başarısı olarak görürken cinconun taraftarı bencillik yaptı ve paylaşmadı. bi de yetmezmiş gibi chealseali futbolcular fenerbahçe maçı için istanbula geldiğinde onları havalimanında karşılamaz mı?
valla asıl ibnelik insanları ibne olarak suçlamakdır. türkiye liginde fenerbahçeme karşı renkten renge girin avrupada oyuluncada ağlayın. alayınız beter olun emi.
realist taraftardır. öbürleri sürrealisttir.
fenerbahçe avrupadaykende ligdeykende aynı boku yiyen adamların sadece fenerbahçe taraftarı yapınca ortaya çıkardığı ibnedir.
yunan bayrağı açan kimdi ibneler?

bugün stoke city maçında crouch'a ve hakeme etmediği küfürü bırakmamış ve "götünü sikiyim crouch" bkz'ı vermemek için kendini tutmuş biri olarak "götünüzü sikiyim"
muhtemelen yunanlı veya ermenidir.
gaysaraylidir(ilk onlar başlatti diye hatirliyorum hemde fener atina macinda 2002). ama ömer cavusoglu bidi bidi derler simdi adam cogu zaman fener yönetimde yer aldi mecburmu rakibini avrupada desteklemeye..
Birileri uyanıyor...
şovenistik duyguları, içinden gelenleri bastıramayan yüce şahsiyettir. ibne değildir.

neyi istersem onu tutarım, kime ne?
Tam bir kalleştir. Bir de bunu gerine gerine söyler. Türk takımı kaybettiği zaman karşı takımın taraftarlarından fazla sevinir.